Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Підманове: школа відзначила День знань і своє 25-річчя

17:00 06.09.2019
2058

Особливим було свято першого дзвоника у філії І-ІІ ст. села Підманове. Навчальний заклад відзначав свій 25-річний ювілей.

За 25 років змінився зовнішній вигляд школи. Вона стала ще гарнішою та світлішою. Одне тільки залишилося таким, як і 25 років тому – це майже незмінний дружний, працьовитий, творчий колектив учителів. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного. Частиною шкільного колективу є батьки, які завжди підтримують учителів та допомагають в реалізації усіх ідей і проектів.

З початком нового навчального року привітала шкільну родину завідувачка філії Олена Герасимук. Благословив дітей на навчання настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі отець Леонід.

На святі також звучало багато теплих слів привітання від почесних гостей.

Щиро вітав присутніх голова Шацької районної ради Сергій Карпук. З нагоди свята він вручив педагогічному колективу грамоту за високу професійну майстерність і багаторічну плідну працю та сертифікат на придбання газонокосарки.

Привітали шкільну родину начальниця відділу освіти Людмила Єрофєєва та голова районної профспілки працівників освіти Катерина Редько. Крім подарунка (20 стільців), Людмила Степанівна оголосила подяку Міністерства освіти і науки України завідувачці філії Олені Герасимук.

Гарні подарунки отримав навчальний заклад від підприємців Петра Лукˋянюка (5 мˋячів), Юлії та Андрія Якимˋюків (кошти на придбання кулера для питної води), Оксани Стаднік (подарунки для першокласників).

Тож з ювілеєм тебе, рідна школо! Горіння, польоту, нових ідей і проєктів, звершення всіх мрій! Добрих, розумних, талановитих дітей! Мудрих педагогів і розуміючих батьків!

Читайте також:

День знань у Шацькій школі-гімназії: як це було

Оплески першокурсникам і щедрий подарунок: як у Шацькому лісовому коледжі розпочали навчальний рік

Як у школах Шацького району відзначили День знань. ФОТО

Першокласники, випускники та подарунок від фонду: у Пульмівській школі пролунав перший дзвінок


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020