Веслувальниця з Шацька - призерка молодіжного чемпіонату Європи

28 Червня 2022, 11:45
Чемпіонка Валерія Терета - справа 1280
Чемпіонка Валерія Терета - справа

Шачанка Валерія Терета, яка розпочинала спортивну кар’єру в Шацькій ДЮСШ (перший тренер Микола Романович), а нині є вихованкою СДЮШОР «Веслярик» м. Львів,  виборола дві бронзові медалі на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное, який днями завершився у Сербії. Спочатку  Валерії та рівненчанці Олені Циганковій вдалось вибороти бронзову медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів серед молоді до 23 років. А згодом дівчата фінішували третіми і в каное-двійці на дистанції 200 метрів.

Валерія Терета – чемпіонка України, переможниця і призерка багатьох всеукраїнських і міжнародних змагань, перспективна спортсменка нашої держави і гордість Шацької громади.