Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Пульмівську амбулаторію відремонтують за сім мільйонів гривень
Пульмівську амбулаторію відремонтують за сім мільйонів гривень

Пульмівську амбулаторію відремонтують за сім мільйонів гривень

15:23 03.08.2020
3076

В амбулаторії села Пульмо зроблять капітальний ремонт.

Питання ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Пульмо депутати Шацької районної ради розглянули під час 46 сесійного засідання., пише пресслужба Шацької райради.

«Вартість проєкту «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики (сімейної медицини) по вул. Незалежності, 169, с. Пульмо» згідно з експертним звітом становить 7,4 мільйона гривень. На сьогодні розпорядженням голови ОДА від 26 березня 2020 року № 168 передбачено кошти державного бюджету в сумі 3,24 мільйона гривень, районна рада забезпечила співфінансування 10 %», – повідомив присутнім Сергій Карпук, голова Шацької районної ради.

Як повідомила Ольга Сахарук, керуюча справами районної ради, Шацька районна рада, як власник, має надати дозвіл виступати замовником та виконувати подальші роботи Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації.

Читайте також: Будівництво Піщанської амбулаторії – на стадії завершення

За словами Сергій Карпука, районна рада та Шацька районна лікарня додатково підготували пакет документів та передали Волинській облдержадміністрації, щоб на початку серпня розпочати тендерні процедури. Початок виконання робіт очікується у вересні цього року. Крім цього, окремо передбачено близько 110,0 тисяч гривень на придбання телемедичного обладнання для амбулаторії.

Читайте також: Юрист із Луцька роз'яснив, чи законно санаторій обгородив пляж на озері Пісочне

Депутати своїм рішенням надали право на виконання функцій замовника на вищезгаданий проєкт Департаменту регіонального розвитку та житлово–комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, а також доручили КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради» у встановленому порядку передати Департаменту проєктно-кошторисну та іншу документацію, необхідну для виконання функцій замовника.

Читайте також: Щоб працювати на цій посаді, треба дуже любити свою професію – головна бухгалтерка Шацької лікарні

Як медреформа змінила Шацьку районну лікарню. Репортаж

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Наташа

13:34 04.08.2020

То ще заодно персонал нормальний підберіть. А то цей наш «сімейний лікар» не те, що не компетентний в питаннях медицини, а просто далекий від цього всього.

30 вересня
Вчора
28.09.2020
27.09.2020
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020