Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Санаторії «Лісова пісня»​​​​​​​ прийматиме людей на реабілітацію та лікування

11:23 11.07.2020
6105

У санаторії «Лісова пісня» готові приймати людей на реабілітацію та лікування з дотриманням усіх санітарних та карантинних заходів.

На позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС при Шацькій РДА розглянули питання можливості відновлення роботи та прийому людей на лікування та реабілітацію у санаторії «Лісова пісня».

Зокрема, працівники Держпродспоживслужби в Шацькому районі, поліції разом із заступником голови Шацької РДА Володимиром Самусєвим навідались до санаторію для обстеження.

Комісія зафіксувала, що там дотримуються усіх протиепідемічних та санітарних вимог. Разом з тим заради безпеки пацієнтів у здравниці скасувала деякі процедури, які передбачають заняття в групах, а також водолікувальні процедури.

Харчування для пацієнтів організували на відкритій мансарді біля ресторану санаторію, а пляж закрили для доступу місцевого населення. Відповідно, на території пляжу можуть відпочивати лише пацієнти лікувального закладу.

Зрештою, комісія ТЕБ та НС таки дала дозвіл на роботу з 9 липня не лише санаторію «Лісова пісня», а й відкриття баз відпочинку, але з умовами дотримання усіх санітарних та протиепідемічних норм.

Читайте також: У Шацьку лікарню закупили медичного обладанння на мільйон гривень

Заборони не діють: бази відпочинку на Світязі працюють

Таки запрацюють: в Шацькому районі дозволили відкритися базам відпочинку


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Народ

19:01 11.07.2020

А коли Згоранський санаторій відкриєте?

Лаврентіївна

14:08 12.07.2020

Не для того санаторій в Згоранах забирали, щоб потім діток оздоровлювати. Гектари землі в центрі селища біля траси, плюс капітальні будівлі. Буде як в Шацьку - в будівлях старої лікарні поселяться арендатори-бізнесмени.

14 серпня
Вчора
12.08.2020
11.08.2020
10.08.2020
09.08.2020