Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Приміщення, де буде басейн
Приміщення, де буде басейн

Будівництво басейну дасть початок новій епосі в історії санаторію «Лісова пісня»

10:40 22.02.2020
693

У Міністерстві розвитку громад та територій України погодили перелік інвестиційних проєктів з Волині, що фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку в 2020-му році.

Про це стало відомо за результатами засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що відбулась у Мінрегіоні 20 лютого, – інформують на сайті Волинської обласної ради.

Серед об'єктів, що отримають державне фінансування, – Волинський обласний санаторій «Лісова пісня», що належить до спільної власності громад сіл, селищ та міст області. В оздоровниці побудують басейн, спортзал та перехідну галерею, що з'єднуватиме цей спортивно-оздоровчий комплекс з лікувальним та спальними корпусами.

Директорка оздоровниці Руслана Дибель переконує, що реалізація проєкту означатиме початок нової більш перспективної епохи в історії санаторію. Адже медики зможуть застосовувати нові методики для оздоровлення та реабілітації своїх пацієнтів. Саме тому в «Лісовій пісні» звістку про те, що оздоровниця врешті матиме фінансування ДФРР, прийняли з великою радістю.

«Ми в колективі чекали результатів з нетерпінням. Адже була своя передісторія. Будівництво басейну почалося дуже давно. Раніше ніби всі і на всіх рівнях дуже хотіли реалізації цього амбітного плану. Всі ніби розуміли, що для нашої оздоровниці потрібен цей спортивно-оздоровчий комплекс. Дуже велике бажання було в нашого колективу.

Ми вчетверте подавали свій проєкт на ДФРР. Зізнаюся відверто, думала, що коли й цього разу не пройдемо, то треба документацію просто викинути в озеро», – емоційно коментує на локальному рівні сенсаційну звістку Руслана Дибель.

Керівниця санаторію висловлює вдячність усім, хто був причетний до прийняття рішення про включення оздоровниці до переліку об'єктів ДФРР, а також сподівається на підтримку депутатського корпусу обласної ради. Річ в тім, що на реалізацію проєкту потрібно 29 мільйонів гривень.

З ДФРР буде виділено половину коштів, а решту в якості співфінансування треба знайти в обласному бюджеті. «В санаторію немає таких власних коштів, тому дуже віримо в підтримку депутатів і з нетерпінням чекаємо сесії», - додала Руслана Дибель.

Читайте також:

Реконструкцію басейну у «Лісовій пісні» розпочнуть вже цього року

У санаторії «Лісова пісня» можна пройти реабілітацію за кошти Фонду соцстраху

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020