Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Міністр екології – почесний громадянин Шацька
Міністр екології – почесний громадянин Шацька

Міністр екології та природних ресурсів України – почесний громадянин Шацька

10:40 11.07.2019
1333

Депутати селищної ради присвоїли звання «Почесний громадянин селища Шацьк» Остапу Семераку.

На пленарне засідання чергової сесії Шацької селищної ради, яке відбулося 9 липня під головуванням Людмили Цевух, в.о. Шацької селищної голови, завітав Василь Полуйко, заступник міністра екології та природних ресурсів України. Днями на Шаччині побував і сам міністр Остап Семерак, урядовці мали зустріч з керівництвом району та адміністрацією Шацького національного природного парку та оглянули об’єкти будівництва каналізаційної мережі.

Нагадаємо, що Міністерство екології та природних ресурсів України долучилося до співфінансування великого інфраструктурного проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», виділивши на його реалізацію 25 мільйонів гривень.

Саме за сприяння Остапа Михайловича і завдяки його активній позиції цей проєкт минулого року вже почав впроваджуватися, і на сьогодні є вагомі результати роботи. Відтак, як зазначила під час виступу перед депутатами Людмила Цевух, Шацька селищна рада ініціює присвоєння міністру екології та природних ресурсів України звання почесного громадянина селища Шацьк.

«Йому вдалося зняти багаторічну соціальну напругу серед населення в ключових природоохоронних питаннях, дати старт життєво важливим проєктам і вселити надію, що наш унікальний озерний край буде збережений для прийдешніх поколінь», – наголосила Людмила Степанівна.

Перед голосуванням до депутатів звернувся Василь Полуйко, подякував за таку ініціативу селищної ради і наголосив, що сам міністр перебуває на офіційному заході разом із Президентом України, тому особисто не зміг бути присутнім на сесії.


Зі слів Василя Юліановича, в міністерстві свідомо спрямовували значні кошти на унікальний регіон Шацьких озер, а не розпорошували їх на латання дір різних заходів. Бо розуміли, що після анексії Криму Україна потребує нових місць для відпочинку людей, а Світязь і інші озера регіону є саме такими: чисте повітря, прозора вода, первозданна природа. Це багатство потрібно берегти і примножувати.

«Ми вже третій рік поспіль вкладаємо гроші у ваш регіон і будемо продовжувати це робити, реалізовуючи нові проєкти», – зазначив заступник міністра.

Депутат Іван Коваль нагадав високопосадовцю, що Шацьк потребує фінансової підтримки в ще одному важливому питанні – будівництві другої черги полігону ТПВ, на яке потрібно 11 мільйонів гривень. Зі слів Василя Юліановича, в міністерстві знають про цю проблему селища і обіцяють допомогу.

Вирішальне голосування депутатів – і рішення прийняте: Шацьк отримав почесного громадянина селища в особі міністра екології Остапа Семерака.

Загрузка...
Коментарі

водій

11:29 11.07.2019

ми народ сказочний кажем дякую людям за те що вони наші гроші як платників податків виділили нам назад ці гроші не беруться з повітря держава не заробляє вона з нас усіх стягує у вигляді податків утилізаційних зборів та мит акцизів ми самі за це платимо. і казати дякую що ви гроші назад вернули і вложили це бред це їх робота вони за це зарплату отримують.

Так

12:04 11.07.2019

Це так завжди!!!

Граф Оксфордський - Антиофшорний

13:32 11.07.2019

Погоджуюсь з Паном водiем!) Дякула вже звiльнений та його подiльник 9-го липня... Тому можна сказати "Остаточне прощавай, Барижнiй iмперii та Голядинському-радянському Союзу!)"..... Прощай, Дякула !).....

Місцевий

15:12 11.07.2019

Дивні люди в тій селещній раді і дивні їхні вчинки.Такі речі мають вирішувати всі жителі Шацька,а купка депутатів,які вже давно втратили довіру людей.

Наталя

18:20 11.07.2019

Шановні мешканці Шацька! Давайте будемо приходити на сесії , щоб подібні важливі питання приймали ми самі. Не бійтеся, люди вже мислять по іншому. Висловлюймо свої думки, щоб влада нарешті зрозуміла, що джерелом влади є народ!!!!

до газети

19:40 11.07.2019

дивно тут є коментарі а під статтею про петю парашенка немає....

Громадянин

20:07 11.07.2019

Звання, поширене в Російській імперії в XIX — на початку XX століття. Воно надавалося за клопотанням міської думи і символізувало виняткову форму вираження вдячності суспільства конкретній людині за діяльність на користь міста, а також дань пошани особі, що має особливі заслуги перед Вітчизною. Це був прочесний титул, не пов'язаний ні з якими обов'язками. В чому ж заслуга даного пана перед місцевими ?

До Наталі

20:56 11.07.2019

Ви все правильно кажете, тільки більшість активних мешканців не знає коли відбувається сесія тим більше які питання на ній розглядають. От навіть цей приклад, хто з жителів знав про дане питання? Хто дав право керівництву селищної ради ініціювати таке питання на сесії?

Сусід

23:58 11.07.2019

Особисто мала розмову з цим міністром стосовно міління Світязя... Повірте, шачани, йому наскільки однаково, ви навіть не уявляєте))) Це рішення нагадує мені глибоку совдепщину, якщо ти посадовець то тобі люди ноги цілують. Жах... Майте повагу до себе!!!

70 процентів

15:45 12.07.2019

Ltgenfnb nf rthsdybwndj d jxf[ ;bntksd Ifwmrf dgfkb yb;xt gksynecf/ Uhji dfv wsyf///

До жителів селища

16:30 12.07.2019

Революція, війна, вибори, оновлення влади, рух від Росії в сторону Європи - це етапи, які пройшли в тому числі і наш Шацький район, про те ментально ми досі знаходимся на рубежі 70 - 80-тих років двадцятого століття, де хвала владі, прислужництво, відсутність власної гідності було як данина епохи. Ми хочемо чогось хорошого від всього світу, але робимо щось незрозуміле самі... сумно.... депутати, вибачте, але ми вас не поважаємо...

22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин