Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Стоматолог Вадим Шкледа: «Радує те, що люди стали більше дослухатися до рекомендацій лікарів-стоматологів»

12:40 09.02.2017
3360

Сьогодні в усьому світі відзначають міжнародний день стоматолога. Але в Україні це свято поки не має належного визнання. Тож аби віддати належне людям цієї професії, завітали у приватний стоматологічний кабінет «VadVas», де працюють Вадим Васильович та Тетяна Василівна Шкледи.

До відкриття власного стоматологічного кабінету, який в районі функціонує вже чотири роки, Вадим Шкледа торував шлях декілька років: спочатку – навчаючись у Полтавській українській стоматологічній академії, потім 2 роки проходив інтернатуру в АР Крим, згодом мав 3 роки практики щелепно-лицевої хірургії в обласній клінічній лікарні м. Херсон, потім рік пропрацював лікарем-хірургом стоматологом у приватній клініці «Дантист» в Рафалівці. А в 2012 році, набравшись досвіду у різноманітних клініках, повернувся в Шацьк та відкрив разом із сестрою Тетяною стоматологічний кабінет, де працюють й дотепер.


У стоматологічному кабінеті сьогодні надають весь спектр послуг, окрім гігієнічних, оскільки лікар-гігієніст – у декретній відпустці. Та згодом, як сподівається Вадим Васильович, будуть надаватись своїм клієнтам й ці послуги та хірургічні втручання в повному обсязі. Запитую, чи збільшується кількість звернень до стоматологів порівняно з минулими роками.

-Кількість пацієнтів, звісно, збільшується, але платоспроможних, тобто таких, які можуть оплачувати дороговартісні стоматологічні роботи, зменшується. Безперечно, радує те, що люди стали більше дослухатися до рекомендацій лікарів. Тож і стан ротової порожнини в тих, хто систематично дбає про стан своїх зубів та ясен, покращується. Але це має бути постійний догляд, час від часу має бути огляд у лікаря-стоматолога.

Місцеве населення все менше може дозволити собі дороговартісні стоматологічні послуги, наприклад, вставити керамічні зуби, цирконієві (та є металокерамічна коронка, тільки без металевого каркасу). Тож в основному, такими послугами все більше користуються сусіди-білоруси, це приблизно 40% від усієї кількості пацієнтів.

Як розповідає стоматолог, з кожним роком збільшується, хоч і не набагато, кількість хірургічних втручань (видалення кіст, імплантологія, резекції верхівки кореня). Дитячу стоматологію, окрім хірургічних втручань, веде Тетяна Василівна. Вона радить, аби в дітей менше псувалися молочні зубчики, відповідно до віку дитини підбирати зубну пасту та правильно їх чистити, обов’язково -- двічі на день.

-Хорошу практику спостерігав, працюючи в Полтавській області, де декілька разів на рік стоматологи їздили по дитсадках та школах, розповідали та показували, як правильно чистити зуби, скільки разів на день, а також проводили огляд дітей. У нас чомусь такого ніхто не робить. Мабуть, частково в тому і є причина, що побільшало саме дитячих занедбаних ротових порожнин, -- підсумовує Вадим Васильович.

Для більш оперативної, якісної роботи та для встановлення точних діагнозів у стоматологічному кабінеті є свій рентген-апарат, де знімок одразу виводиться на екран комп’ютера. Тож лікар може одразу визначити, в чому причина зубного болю, та оперативно розпочати лікування.

"Лікування та всі роботи стараємося проводити якісно, пропонувати пацієнтам щось краще, щось -- дешевше. Черга на прийом записана на декілька місяців наперед. Наприклад, сьогодні записували на прийом уже на середину травня. Екстрені випадки, звичайно, обслуговуємо без черги. Також не відмовляємо пацієнтам, у яких гострий біль, і у вихідні дні. Декілька років підряд складається тенденція, що кожного року в перший день Великодня я приїжджаю на роботу за викликом. Це закон. - розповідає лікар та додає: - Хоч у Шацьку й працює дев’ять стоматологів, і не завадило б ще декількох, та все одно стараємося боротися за кожного пацієнта".

А наостанок стоматологи бажають усім міцного здоров’я та менше хворіти.

Віта Шепеля


Коментарі

вовк

21:40 09.02.2017

Чудовий лікар справжній професіонал.З святом!

Знайома

21:54 09.02.2017

Вадим Васильович лікар від Бога. З професійним святом Вас. Доброго здоров'я йому та сестрі ;)

вовк

22:08 09.02.2017

чудовий лікар справжній професіонал.З святом!

Борис

23:04 09.02.2017

хороший лікар,так тримати

Борис

23:06 09.02.2017

хороший лікар так тримати

Наталя Купира

22:25 10.02.2017

Насправді дуже відповідальні та старанні професіонали своєї справи Тетяна та Вадим ще асистент Альона (навіть завчасно нагадає про відвідування).Таня взагалі мастак вговорити навіть п"ятирічну дитину(це вговорювання може зайняти і 30 хв.) про лікування зубів.З святом Вас, здоров"я Вам та Вашим родинам,цінуйте один одного.

Пацієнт

12:29 02.07.2018

Таких профі
мало є - тут зуби лікує, а тут ключі точить...

24 квітня
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин