Історія успіху візажистки з Шацька Тетяни Цюп’ящук

22 Червня 2021, 15:45
Тетяна Цюп’ящук 2720
Тетяна Цюп’ящук

Красива жінка – це впевнена у собі жінка, яка любить життя та вірить у щасливе майбутнє. Цей вислів якнайкраще характеризує шацьку бровістку, візажистку Тетяну Цюп’ящук, яка допомагає нашим дівчатам та жінкам стати ще більш привабливими.

Про це пише газета «Шацький край»

Візажистів часто називають «художниками по обличчю», від французького слова «visage» «особа, образ, вид» або «make-up artist», що означає «художник по косметиці». Ця яскрава професія дає  можливість творити та в задоволення спілкуватися з чималою кількістю людей, які згодом стають хорошими знайомими та навіть надійними друзями.

Вона психологиня за освітою, яка не особливо полюбляла творчість та  знайшла себе у сфері краси. 

Ще з раннього дитинства усі дівчатка прагнуть бути гарненькими й  крадькома використовують заборонену їм косметику. Таня також потайки брала мамину косметичку та фарбувалася, як уміла. І хоч вона містила лише туш, помаду та тіні, дівчині вдавалося створити дещо особливе. Вже згодом, у шкільні роки, вона отримувала чимало позитивних відгуків про свій макіяж, але не надавала цьому особливого значення. Світ творчості не дуже приваблював дівчину, і навіть домашні завдання з образотворчого мистецтва за неї виконувала мамина подруга. Тож по закінченню школи Тетяна здобула освіту психолога.  Але їй назавжди  запам’ятався той момент, який  надихнув працювати у сфері краси.

«Якось напередодні важливого заходу, я з сестрою записалася на макіяж та зачіску в один із салонів Ковеля. Мій святковий образ створювала Маша Озімок, яка зараз проживає у Києві. Я слідкувала за рухами майстрині  та спілкувалася з нею про прекрасне. І саме тоді до мене прийшло бажання стати візажистом і складно пояснити чому усе так відбулося», - пригадує моя співрозмовниця.

На той час Тетяна жила у Світязі та мала постійну роботу, тому ще декілька років не наважувалася втілити в життя свою потаємну мрію. Не було поряд  людини, яка б підтримала, дала поштовх, та й навчання потребувало чималих коштів. Але якщо дуже сильно хочеш, то за будь-яких обставин йдеш до своєї мети — головне правильно виставити перед собою пріоритети. Тож майбутня майстриня здобувала освіту у декілька етапів: спершу закінчила курси бровістів, а згодом взялася опановувати основи візажу. Ось таким чином Тетяна започаткувала та розвинула власну справу, яка зробила її ще більш впевненою в собі та щасливою. А знання з психології завжди  стають у пригоді під час спілкування з клієнтами.

Звичайно спершу було страшно, але чим більше працювала, тим досягала більшого результату. Я вірила, що все буде добре і все у мене вдасться, і кожен наступний образ буде кращим за попередній. При цьому, завжди керувалась правилом «Бійся, але дій!», — розповідає дівчина.

         Робота візажистів не така вже й легка, як здається на перший погляд. Працюючи з обличчям слід враховувати не лише природні дані клієнток, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу і що приховати, а й розуміти які кольори й текстури підходять цьому типу зовнішності, одягу, стилю тощо. Та й без інтуїції аж ніяк не обійтися. Хоча й існує така думка, що майстрині притягують до себе подібних та все одно усі люди різні. Тож слід відчувати з ким і як себе поводити та про що розмовляти.   

«У мене є такі клієнти, які приходять не для того, аби отримати послугу, а для того, аби поспілкуватися і як додатковий бонус мають чудові брівки, найкращі брівки у Шацьку», — зізнається майстриня.

Вона має до всього раціональний підхід та виважено використовує свій час. Тому календарне планування є не менш улюбленою справою, такою собі фішкою. Адже це так комфортно, коли усілякі життєві дії відбуваються за планом. Дівчина любить пунктуальних людей і сама намагається бути такою. Хоча раніше усе відбувалося далеко не так. Специфіка улюбленої роботи та напружений графік змінили її на краще.

Тетяна Цюп’ящук народилася та до певного часу проживала на Турійщині й коли переїхала до Шацька, то по-новому почала цінувати красу навколишньої природи. Особливо полюбляє прогулюватися берегом чудового озера Світязь, бо його енергетика є надзвичайно сильною та дає можливість збагатити власний внутрішній світ. А ще вона веде активний спосіб життя та займається спортом.

«Я люблю свою роботу і йду працювати з усмішкою, яка б погода не була за вікном, та які б негаразди не спіткали мене у житті. Так само усміхаючись зустрічаю клієнта, і впевнена, що таким сонячним буде мій день», — додає на завершення розмови шацька візажистка.

 

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021