Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Валерій Сергієвич з сином Іваном
Валерій Сергієвич з сином Іваном

У приватного стоматолога з Шацька - тисячі пролікованих пацієнтів

15:50 25.10.2018
2253

Стоматологу Валерію Сергієвичу з смт Шацьк сьогодні, 25 жовтня, виповнилося 60 років.

Свою приватну стоматологічну практику лікар розпочав у 1989 році. На прийом до Валерія Павловича, який заслужив авторитет серед односельців, як у ті часи, так і зараз, йдуть і діти, і молодь, і літні люди. Комфортний кабінет, сучасна стоматологічна апаратура, а головне – професіоналізм лікаря приваблюють пацієнтів. Працює Валерій Сергієвич разом з сином Іваном і може на сьогодні похвалитися тисячами пролікованих людей.

– Надаємо переважно послуги лікування, видалення зубів, – розповідає Валерій Павлович. – Хоча моя спеціальність «Стоматологія», здобута в Львівському медінституті, дозволяє мені діяти в значно ширшому спектрі – бути одночасно терапевтом, хірургом, протезистом і дитячим стоматологом. Слідкуємо за новинками, їздимо на виставки та майстер-класи, переймаємо досвід у колег, щоб не втратити «марку», бо, мабуть, у жодній іншій медичній галузі немає такої конкуренції, як у стоматології, - розповідає ювіляр.

Не лише син, а й донька Олена обрала собі професію стоматолога. Вона ще зі школи знала, що буде, як тато, лікувати зуби. Іван із вибором професії визначався довше. Зате тепер у парі з батьком створили потужний лікарський тандем із чітко визначеними для кожного годинами роботи та власною клієнтурою.
Дружина лікаря Наталія Анатоліївна розуміє всі тонкощі сімейної справи. Звикла до того, що до чоловіка можуть зателефонувати в будь-яку пору доби, на свято, у вихідний чи, скажімо, в новорічну ніч і попроситися на прийом. Таким пацієнтам відмовити важко, оскільки терпіти зубний біль неможливо.

В день ювілею зичимо лікарю здоров’я, професійних перемог, вдячних пацієнтів і задоволення від роботи!

Коментарі

Віктор

19:25 25.10.2018

Як не дивись, з якого боку,
А Ви ще чоловік нівроку;
Хоч за плечима шістдесятка,
Та Вам позаздрять молодятка.
Є порох ще в порохівницях!
І не одна ще молодиця,
Поглянувши в обличчя гоже,
Розділить радо з Вами ложе.
Бо вікові Ви не підвладні,
Такі ж бадьорі і принадні,
Дух молодечий б’є фонтаном,
Вам на спочинок ще зарано.
Ну а завершити усе це
Такою б фразою хотілось,
Аби гаряче Ваше серце
Ще довго без ремонту билось.

********

22:03 25.10.2018

Вітаємо Вас з ювілеєм.Бажаємо Вам міцного здоров'я ,енергії,оптимізму та достатку.Нехай Ваша нелегка робота приносить тільки задоволення.Побільше хороших клієнтів.

Ольга

08:53 26.10.2018

Багато років я сама і мої діти лікуємо зуби в цих стоматологів. Що тут скажеш - професіонали. Довгих літ життя і плідної праці Валерію Павловичу!

Валентин та Наталка

19:49 29.10.2018

Приеднуемося до поздоровлень! Благих та довгих Вам рокив!

24 квітня
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин