Хто врятує місток на озері Велике Чорне

17 Травня 2017, 06:00
3677

Міст на озері Велике Чорне потребує капітального ремонту.

Озеро Велике Чорне є улюбленим місцем відпочинку для шачан. Сосновий ліс, піщаний пляж, волейбольний майданчик, альтанки і лавочки біля самої води. Свого часу про комфорт для любителів відпочинку на природі подбали члени Шацької громадської організації «Добровільне об’єднання», залучивши до справи облаштування пляжу кошти Євросоюзу. Тоді ж був побудований і дерев’яний місток, який на декілька десятків метрів врізається у водне полотно. З нього полюбляють ловити рибу місцеві рибалки. До нього влітку сходяться діти з усього селища, щоб попірнати на глибину «щучкою» і «бомбочкою». На містку завжди приємно постояти, посидіти, опустивши ноги в прохолоду води, зробити з нього світлини гарної природи.

Так було раніше. Зараз міст щораз під більшим кутом хилиться у воду. Ним неможливо пройти, бо є загроза скотитися в озеро. Дошки прогнили і частково поламалися. Необережний крок – і нога провалюється, серйозно травмуючись (такі випадки уже були). А з берега міст заростає ожиною, очеретом і бур’янами. Словом, йде повна руйнація.

Представники влади, громадські діячі та ініціативні шачани! Прийшла пора рятувати місток!

 

 

Коментарі
17 Травня 2017, 10:49
А де поділось "добровільне об'єднання" ? ? ? Хай вони рятують.
17 Травня 2017, 11:35
ЗРОБИ ЛЮДЯМ ДОБРЕ ТО ЩЕ І ВИНЕН БУДЕШ А МОЖЕ ПАН ВІННІЧУК МАВ БИ ПОБАЧИТИ І ЯК ГОСПОДАР СЕЛИЩА ЗРОБИТИ ЦЕЙ МІСТОК?
17 Травня 2017, 11:35
а нащо воно йому
17 Травня 2017, 18:15
так ото ж!!!!!
17 Травня 2017, 20:11
за ті гроші що були туди списані можна будо зробити бетонний міст через усе озеро повірте мені от <br/> і запитайте отих лемків чумаків поділи гроші
17 Травня 2017, 21:42
ТАК СКІЛЬКИ ЛЮДИ КОРИСТУВАЛИСЬ ЧАС РОБИТЬ СВОЄ А ТО НА СВЕР Є ДВА МІЛЬЙОНИ А НА МІСТОК НУЛЬ ГАНЬБА
17 Травня 2017, 22:09
Знаючий мудак . Ти б в дупу краще полизав отих ,як ти кажеш Чумаків, що зробили таку відпочинкову зону! Єдину в Шацьку доречі. А ти чмо позорне ше рот відкриваєш. Напевно сам кожні вихідні там і проводиш. От візьми позбирай таких , як ти , Ушльопків , а іх в нас хватає, і відремонтуй той місток(не кажу вже щось більше).Гівно всезнаюче !!!!!!!!!!!!!!
18 Травня 2017, 01:28
ти валера вейми розумний любиш дупи цилувати то ліпше зробе мустка
18 Травня 2017, 01:40
а чиі то там лапи на хвото
18 Травня 2017, 02:09
хтось нехай зробить, а АДМІНІСТРАЦІЯ відзвітує про виконану роботу...
18 Травня 2017, 03:21
А НАЩО МІСТ ЧЕРЕЗ ОЗЕРО
18 Травня 2017, 14:44
Яка вартість проекту з будівництва пляжу? Скільки коштує бетонний міст через усе озеро? <br/> Через таких брехливих псів як &quot; Знаючий&quot; нормальні люди не проявлятимуть жодних ініціатив задля покращення селища і району.
18 Травня 2017, 19:09
У Луцьку нещодавно відбувся Конкурс соціальних проектів (пітчинг) туристичного спрямування, на якому різні громадські ініціативи отримували співфінансування з місцевого бюджету. Пошукайте в інтернеті - дуже цікаві ідеї вибороли невеликі фінанси по 20-30 тис. грн. Було б добре, щоб щось подібне відбувалось і у нас. Треба підтримувати таких, як &quot;Добровільне об'єднання&quot;. Майбутнє Шацька за цими хлопцями, а не за гівнюками типу &quot;Знаючий&quot;.
19 Травня 2017, 22:59
ніхто не вратує
22 Травня 2017, 18:10
Знаючий це посіпака клану ГОЛОДРАНЦІВ.<br/>ГО молодці усі б так щось подібне цьому зробили..<br/>БАБУЇН мудак!!!