Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Безробітним шачанкам розповіли про жіноче лідерство та гендерну рівність на ринку праці

14:15 11.10.2018
606

Аби підвищити рівень поінфомованості щодо особливостей формування лідерських якостей жінки в сучасному суспільстві, усвідомлення ролі жінки у суспільстві та впливу гендерних стереотипів на поведінку людини, восьмого жовтня в Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся тренінг-семінар на тему «Жіноче лідерство та гендерна рівність», в якому взяли участь представники ТзОВ «Вектор успіху» та 15 безробітних жінок , які перебувають наобліку в центрі зайнятості за пошуком роботи.

Про це йденться на сторінці Шацької районної філії ВОЦЗ у Facebook.

На тренінгу учасницям розповіли про законодавчу рівність чоловіків та жінок та обговорили стереотипи стосовно «чоловічих» та «жіночих» ролей у суспільстві.

Окрім того, надали практичні поради щодо розподілу ролей жінки з метою рівної участі чоловіків та жінок у всіх сферах життя.

Порушувались питання щодо розв’язання проблем гендерної рівності у суспільстві. Також в результаті семінару акцентували увагу на вироблення власної точки зору на розподіл гендерних ролей у суспільстві та шляхи досягнення гендерної рівності .

Семінар сприяв формуванню активної життєвої позиції у жінок, підвищення рівня власної самооцінки, усвідомлення того, що кожна людина має право на всебічну самореалізацію, втілення вроджених талантів через різноманітні життєві прояви, незалежно від її біологічних особливостей та посиленню мотивації їх до пошуку роботи.

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин