Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Директорка Шацького нацпарку Марія Христецька
Директорка Шацького нацпарку Марія Христецька

Директорка Шацького нацпарку представила досягнення природоохоронної структури на міжнародному бізнес-форумі

15:20 23.09.2018
1519

Представники бізнесу, старт-апери та потенційні інвестори не лише з України, а й з-за кордону... У Луцьку пройшов міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест».

Програма форуму включала три тематичних дискусійних платформи, які були присвячені питанням «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів, розвитку сільського та лісового господарства, туризму, культурної, науково-освітньої співпраці, - повідомляє прес-служба Шацького НПП у Facebook.

Представила рекреаційну перлину регіону - Шацький національний парк, на масштабному заході і директорrf ШНПП Марія Христецька. Від гліцеринових озер та пишних лісів до багатої флори та фауни - нацпарку є чим похвалитися. Тут завжди раді бачити туристів, адже впродовж року працювали над створенням комфортних умов для відпочиваючих.

«Модернізація пляжу, як результат співпраці парку та підприємців, вже цього сезону отримала схвальні відгуки відпочивальників. Свіжий пісок, цивілізовані кабінки для переодягання, облаштовані доріжки до озера і пляжні парасольки, достатня кількість смітників, систематичне прибирання та обслуговування біотуалетів», - розповідає Марія Христецька.

Працівники парку провели і величезну роботу з облаштування відпочинку у рекреаційних пунктах. Зокрема, реконструкція автентичної хатинки, наметового містечка «Незабудка» та інших баз парку. Крім того, на території нацпарку активно розвиваються екотуризм і різноманітні види екскурсій.

«Шацький нацпарк – перспективна територія з величезним потенціалом, тому потребує як внутрішнього бізнесу, так й інвестицій з-за кордону. Це дало б можливість ще більше наблизити стандарти відпочинку до Європейських. Тому такі форуми, як «Волинь-інвест» необхідно проводити щороку», – підсумувала директорка природоохоронної структури на бізнес-форумі.

Загрузка...
Коментарі

до машки з бондарем

19:29 23.09.2018

тупі панти і показуха а реально те чим мають займатись усе в дупі

лось

22:48 23.09.2018

найкраще в парку вміють заробляти гроші на Венському і облаштувати відпочинок-"професіонали"!!!А хто ж займеться вашими прямими обовязками ПРИРОДООХОРОННИМИ за які вам платять зарплати держава.Риби на базарі повно а щось нечути гучних справ по браконьєрству(тільки пацанва з 10 оклійками не в рахунок).Чи пані директор вже в долі?Якщо н-і то не тим займається

І

23:16 23.09.2018

Про гушівський хутір нажаль нічого не згадала. Бізнесу цікаво було б почути як в Шацькому районі "легким двіженієм руки" рекреаційна ділянка "превращаєтся" в приватну базу відпочинку.

алекс

08:40 24.09.2018

Це дійсно.піар.ще Гузя туда приліпіть-дивися на них всіх-і думаєш яка в них жажда до слави-до скорішого збагачення.

Володимир Степанович

21:07 24.09.2018

Мені здаеться шо поки та маруся ще непустила тут своі корумповані метастази пора брати іі за дупу і на вила

21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин