Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацьк: у Міжнародний день чистих берегів діти прибрали берег озера Чорне

14:00 20.09.2018
1000

Працівники Шацької експлуатаційної дільниці Ратнівського міжрайонного управління водного господарства долучились до проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів», яка проводиться для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Про це йдеться на сайті Волинського обласного управління водних ресурсів.

До проведення даної акції залучили оглядачів гідротехнічних споруд, машиністів насосних станцій та інженерно-технічних працівників управління.

Протягом проведення акції організували і провели прибирання берегів річок Вижівка і Прип’ять від засмічення побутовим сміттям протяжністю 4,5 км, санітарну очистку територій меліоративних куточків на р.Вижівка, МК-ІV Прип’ятської осушувальної системи, МК Турський Турської осушувальної системи і МК р.Прип’ять в смт. Ратне.

Спеціалісти відділу з використання водних ресурсів на березі озера Велике Чорне, що в смт Шацьку, провели цікавий урок з учнями 2-А класу ОЗНВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» смт.Шацьк на тему «Чисті береги – чиста вода!». Учням наголосили про дбайливе ставлення до водних об’єктів,частково прибрали берег озера від побутового сміття.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 червня
Вчора
30.05.2020
29.05.2020
28.05.2020
27.05.2020