Директорка Шацького нацпарку розповіла, як на Світязі боролися із «совком»

17 Вересня 2018, 12:30
Директорка парку Марія Христецька 10454
Директорка парку Марія Христецька

До Дня працівника лісу директорка Шацького національного природного парку Марія Христецька журналістам Сфери-ТВ розповіла про те, як розпочинала працювати у природоохоронній структурі, з якими труднощами стикнулася у роботі.

Також у інтерв’ю директорка підбила підсумки відпочинкового сезону, відзвітувала про використання коштів екологічного збору та розповіда про своє бачення вирішення найгостріших проблем Шацького поозер’я.

З призначенням у грудні на посаду директора Шацького НПП молодої представниці лісівничого менеджменту Марії Христецької природоохоронна установа отримала поштовх до оновлення. Завдання, поставлені заступником голови Держлісагентства Володимиром Бондарем, що, власне, і здійснив таке призначення, видавалися складними і, на перший погляд, не підйомними для молодого керівника.

Проте минуло дев’ять місяців, позаду – напружений відпочинковий сезон, а Марія Христецька ділиться враженнями і здобутками короткого, проте насиченого періоду управління Шацьким національним парком.

Найперше, як наголосила директорка, боролися із «совком», який панував на території Шацького національного парку: рештки застарілого знесли та замінили на нове. Серед першочергових завдань – реконструкція центрального пляжу у Світязі, і побудова нових екологічних постів при в’їзді в Шацький національний природний парк.

Докладніше - у відео.

Коментарі
17 Вересня 2018, 17:34
Молодчинка!!! Втерла носа місцевим барижним популістам!!!!! Роботу пророблено колосальну. Так тримати!!!!
17 Вересня 2018, 18:45
ЩО КРАСТИ СТАЛИ МЕНЬШЕ...ТЬОТЯ ТИ В БІОТУАЛЕТ ЗАХОДИЛА...А ЯКУ СУМУ ГРОШЕЙ ТИ ПІДПИСАЛА НА ОБСЛУГУ ТИХ ПАРАШ....ЗАЇДЬ В ПОЛЬШУ І ЗАЙДИ В ЛЮБИЙ БІО. ТАМ НЕ МОЖЛИВО ВИМАЗАТИСЯ ОБ ПОВІТРЯ.МЕДАЛІ СОБІ ВІШАЄШ---ТО НЕ НА -НИВІ- КАТАТИСЯ І ФЛІРТУВАТИ.
17 Вересня 2018, 18:46
ЩО ЗА ЛАЖА ЦЕНЗУРА НАЗАД В СССР
17 Вересня 2018, 21:20
Їжджу постоянно на Світязь. Цього року перший раз бачу якісь зміни. І на пляжі і в палаточному, і з тими зборами на в'єзді якийсь толк<br/>якщо то дійсно директорка закрутила - респект і уважуха!
17 Вересня 2018, 23:34
злодійка така сама як і той Бондар біда буде парку
17 Вересня 2018, 23:41
А МОЖЕ БУЛОБ СПРАВЕДЛИВО ТІ ГРОШІ РОЗПРИДІЛЯТИ НА ВСІ ПЛЯЖІ А НЕ ТІЛЬКИ НА ТІ ЩО ВАМ ЦІКАВО
18 Вересня 2018, 17:57
От любите ви все загавнякати. А робота справді проведена. Респект і уважуха керівниці. За 9 місяців нормальний об'єм роботи проведений. Вперше з задоволенням заплатив гроші на посту. Так тримати. А ті злослови або барани або тролі.
18 Вересня 2018, 18:06
Тьотя директорка,на слідуючий сезон,заливайте фірмовий нейтралізатор фекалій,хоча б польській.І міняти треба частіше.Поставили пару біотуалетів--і все,є на що списати.Гарно звоніш,героїня.Добре одне,що пляж зробили,незнаю чия заслуга.Щось до Європи наближено.Продали місця,під бунгало,також якось регулюйте ціни,це що,обдираловка по Світязьки.Поїдьте на море,в півтора рази дешевше,ніж на Світязі,трохи схаменіться.Ну і на закінчення,про майбутній перехід з Польщею.Над вами всіма потрібен Лукашенківський контроль,розкрадете кошти в мить,так само як нагло дерибанити землі шацькому р-н.Там всіх злодюг у законі,в Шацьку і Свитязі сільрад,до кримінальної відповідальності,депутатський корпус,з повною конфіскацією незаконно нажитого майна.
19 Вересня 2018, 00:25
А на базарі свіжа рибка і ікра добре йде.А Світязькі водорості прославляють наш край і всім всьоравно який там директор--його ніхто не боїться