Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща посіли в конкурсі друге місце
Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща посіли в конкурсі друге місце

Нагороджено переможців конкурсу з військово-патріотичного виховання серед шкіл району

10:00 11.06.2016
493

У Шацькому районі підбито підсумки конкурсу на кращий загальноосвітній навчальний заклад з військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Про його хід та результати повідомив Адам Дударчук, голова Шацької районної організації ветеранів війни та праці.

Перед тим, як визначити переможців, ініціатори – представники Шацької районної організації ветеранів – побували у школах, де зустрілися з учнями та вчителями. В рамках конкурсу шкільними колективами були проведені свята, вечори, відкриті уроки, виховні години, зустрічі.

У нашому районі живуть 13 учасників бойових дій у роки Другої світової війни, а також учасники війни, діти війни та очевидці. Ніхто з них не був обділений увагою учнів і вчителів. Велика робота зроблена з догляду за обелісками Слави та братськими могилами. Дітям запам’яталося щире спілкування з афганцями та воїнами АТО, насичена волонтерська діяльність, адже вони долучилися до плетіння маскувальних сіток, збору продуктів і теплих речей, пластикових кришечок, кошти від здачі яких ішли на протези для поранених бійців; малювали малюнки для захисників і писали листи на фронт; оформляли стенди. Старшокласники з великим інтересом брали участь у військово-польових зборах, їздили на екскурсії у військову частину. -- розповідає Адам Харитонович.

Вся робота з військово-патріотичного виховання була систематизована вчителями шкіл і у вигляді папок з матеріалами представлена на розгляд комісії конкурсу. А згодом було визначено і переможців. І місце в конкурсі заслужено посіла ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк, за що отримала премію в 500 грн., ІІ місце – в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща (300 грн.), ІІІ місце розділили ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань та ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове (по 200 грн.).

;
Загрузка...
Коментарі
18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин