На Світязі встановили кіоск посеред парку

20 Серпня 2018, 09:48
6705

У Шацькому районі встановили торгівельний кіоск у парку активного відпочинку «База Верхолаза», попри зауваження з боку небайдужого громадянина, адже мала архітектурна форма «розмістилася» практично на велодоріжці.

Зауважимо, що небайдужий громадянин розмовляв тактовно та закликав до совісті. Мовляв, навіщо в парку, де відпочивають діти встановлювати торгівельний кіоск та ще й на велосипедній доріжці. 

Зрештою кіоск в парку таки встановили. 



 

Коментарі
20 Серпня 2018, 14:21
Вона думає, що вона депутат і все може робити. Треба було викликати міліцію! Збирати народ і не дати їй поставити той кіоск!!!!!!!!!!!!!!!!! Я дуже обурений! Чим займається наша поліція, парк і інші служби???
20 Серпня 2018, 14:39
Хлопчина адекватно веде розмову,без грубих ьа образливих слів.Він жодним чином не порушив права,дістав телефон і почав знімати природу,але ось така невихована жінка ,яка не вміє два слова скласти до купи привернула його увагу)Чому вона депутат?як вона спілкується з народом,як веде співбесіди?не грамотна в такому віці,говорить слова які такій бабусі не личить говорити,дуже соромно що вона займає чиєсь робоче місце ..адже є стільки вихованих і тактових людей...чемних та грамотно розвинених..Кіоск цей то взагалі безглузддя
20 Серпня 2018, 15:14
Таких депутатів треба гнати. Хамка.
20 Серпня 2018, 16:45
А звідки відомо &quot;небайдужому громадянину&quot; , що Хомич Н. К. депутат???? <br/>Я знаю, що вона підприємець і сплачує всі податки!!!!!! <br/>КОМУ ВИГІДНО В ТАКОМУ СВІТЛІ ПОКАЗАТИ ХОРОШУ ЛЮДИНУ??????
20 Серпня 2018, 16:56
Я знаю прекрасно власників парку активного відпочинку , неймовірно вічливі та добродушні люди. Хоч і не місцеві , але завжди підтримують чистоту у лісі , кожного року відкривають нові досить цікаві атракціони , щоб відпочиваючим було цікавіше проводити час з дітьми , а не пити горілку зранку до вечора . Допомагають регіону з покращенням умов,чим можуть . А ця депутатка не має совісті і вирішила незаконно підзаробити грошей за рахунок інших . Думаю , що голова сільської ради та директор ШНПП мають розв'язати дану проблему.
20 Серпня 2018, 16:59
ВІЗЬМІТЬ МІСЦЕВІ ЗБЕРІТЬСЯ І ЗВАЛІТЬ НА ХУЙ цю БУДУ
20 Серпня 2018, 17:26
Ця &quot;хороша людина&quot; показала себе сама і не тільки тут , а власник бази молодець ,що зняв на камеру давно треба було, може задумається над своєю поведінкою.
20 Серпня 2018, 17:31
Ходила по селі і збирала підписи про заборону торгівлі
20 Серпня 2018, 17:33
Таким депутатам все можна ,землю в людей забирати і самогон продавати.
20 Серпня 2018, 17:37
Типічна гомосоветікус
20 Серпня 2018, 17:43
https://www.google.com.ua/amp/s/shatsk.rayon.in.ua/amp/news/72689-svitiaz-deputati-silskoyi-radi-priiniali-rishennia-pro-zaboronu-torgivli-na-pliazhi<br/><br/>https://www.google.com.ua/amp/s/shatsk.rayon.in.ua/amp/news/68393-chomu-deputati-raionnoyi-radi-poyihali-na-priiom-do-ochilnika-volini
20 Серпня 2018, 18:41
Кладемо вила, беремо доброго дрина!
20 Серпня 2018, 19:38
Нащо дивиться шановний директор ШНПП та неї друг голова сільської ради Цвид М.В..
20 Серпня 2018, 19:38
Нащо дивиться шановний директор ШНПП та неї друг голова сільської ради Цвид М.В..
20 Серпня 2018, 20:09
це чмо кончане в брата ріднього відсудило частину хати ,збирало збори в селі проти наведення порядку на центральному пляжі ,людей баламутило.і все це тільки для того щоб мати якусь вигоду.
20 Серпня 2018, 21:13
На базі верхолаза жінка зламала ногу на іхньому велосипеді якій вона взяла у них.Так ті щей швидку невикликали і вони по вашому добрі.а потім щей 10 гривень зняли знеі.Як в них діти головами бються об дерева коли спускаються то це ніхто небачить.
20 Серпня 2018, 21:13
На базі верхолаза жінка зламала ногу на іхньому велосипеді якій вона взяла у них.Так ті щей швидку невикликали і вони по вашому добрі.а потім щей 10 гривень зняли знеі.Як в них діти головами бються об дерева коли спускаються то це ніхто небачить.
20 Серпня 2018, 21:25
Та щоб вам усім на язиках пісюни виросли.Виж нічого незнаєте і незнатимете
20 Серпня 2018, 22:37
ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ І ДОПИСУВАЧІ В КОМЕНТАРЯХ! <br/>Хочу подякувати ВСІМ хто приділив увагу до теми і до моєї особи зокрема. <br/>Як бачите самі ми не вміємо жити в злагоді. <br/>Ми виплескуємо свій гнів на людей, якщо вони нам не подобаються і використовуємо в цьому свої здібності. <br/>САША ЛУКАШУК - твою злість - як учасника АТО я постараюсь зрозуміти, хоч і не знаю тебе особисто. <br/>Я як житель цього населеного пункту і підприємець теж здійснюю підприємницьку діяльності вже багато років. Маю всі необхідні правостановлючі документи. Торгова точка знаходиться НЕПОДАЛІК Бази Верхолаза, яка розташована на величезній площі лісу. <br/>Власник цієї бази, (житель Ковельського району С. Роман), який знімав провокуюче відео чомусь вважає, що він в праві розпоряджатися лісовим природним ресурсом на свій розсуд, автономно І В НЕ ВИЗНАЧЕНІЙ ПЛОЩІ!!!!!! <br/>P. S. Отже, навіть такий прикрий випадок дає змогу оцінити людські стосунки :-)
20 Серпня 2018, 22:37
у власників Бази вeрхолоза нe завадило б повчитись культури спілкування більшості нашим дeпутатам.А Ніна Хомич щe раз довeла свою бeзглузду дурість
20 Серпня 2018, 22:46
Наскільки я знаю база верхолаза навіть податку неплатять воно приіхали на сезон гроші взяли і смотались звідти
20 Серпня 2018, 22:46
Наскільки я знаю база верхолаза навіть податку неплатять воно приіхали на сезон гроші взяли і смотались звідти
20 Серпня 2018, 22:59
Ви говорите про базар а чому коли робили з незабудкі базар всі дружно мовчали.Атут бляха муха понаходилось борців за правду. Бо томушо якийсь ковельський поц вирішив забрати весь ліс під своі розваги де багато дітей можуть отримати травму.у мене знайомого дитина спускалась по цих тросах істукнулась об дерево воно навіть пробачення непопросило
21 Серпня 2018, 02:20
Ти кончене тупе чмо. Нагла злодійка!!!!
21 Серпня 2018, 02:36
Що ви наговорюєте що на Базу Верхолаза, там просто неможливо вдаритись головою під час спуску, поблизу нього немає дерев!!!Бував на базі не одноразово і все було прекрасно. А ЦЮ ДЕПУТАТКУ І ПОТРІБНО ГНАТИ ЇЇ Ж ДРИНОМ!!!!
21 Серпня 2018, 04:14
Ви говорите про людські стосунки, а в самої 4-5 земельних ділянок і ще судились з братом за майно ?Навчіться культурі спілкування з людьми, тим більш ви є особою, яку вибрали ваші виборці , щоб представляти та захищати їх права відповідно до закону, а не набивати свої кармани .
21 Серпня 2018, 12:13
Оце називається двойні стандарти баламутила людей проти торгівлі на центральному пляжі а тепер сама створює її в неналежних місцях. Де сільський голов ЦВид М.В де директор парку Христецька.
21 Серпня 2018, 12:28
Балатувалась вона в тому селі де її ніхто не знає бо знала шо в свому НІХТО б за неї не голосував
21 Серпня 2018, 12:32
той цвид і христецька з такого ж тіста одне гнильйо
21 Серпня 2018, 12:51
Не здивуюсь якщо ту буду спалять. Депутатка мабуть ще більшу масу нажерти хоче за рахунок виручки з будки. <br/>Наша влада скрізь ніяк не нажереться
21 Серпня 2018, 13:15
Нікону-Ромі-Гриші Щоб виправдати оту бидляку яка трясе мандатом депутата як мечем і погрожує наданою їй владою, ви готові на підлість. Чуєте себе: впала з їхнього велосипеда. Якщо не вміє їздити, то до чого тут прокат? А про дітей, що вдаряються на атракціонах, то батьки ж бачили, що там дерева подушками не пообвязувані! Знаєте своє дитя - не пускайте туди де може вдаритися, хай сидить за компом або в телефоні то буде здорове. Якщо верхолази підуть з того парку, то й ваша бидлодепутатка не схоче сидіти в своїй буді - не буде прибутку.
21 Серпня 2018, 13:49
Цікаво, а в якій податковій зареєстрований підприємець &quot;Верхолаза&quot;, куди їдуть податки? В місцевий бюджет якої ради? Чи всі наймані працівники працевлаштовані?
21 Серпня 2018, 13:57
спочатку як дививсь відео я був за підприємцем ну ставить ларьок комусь не подобається ну буває бо я за бізнес за конкуренцію .але коли показали що вона проти торгівлі на пляжі ходила підписи збирала то я просто думаю що в неї теж ларьок є за асфальтом і вона проти конкуренції а просто хоче щоб люди змушені купляти були в неї..тобто виходить що депутат відстоював свої особисті інтереси а не не інтереси громади ось на наступний раз коли її вибиратимо то подумайте хто вона і що вона зробила...і особисто від мене така думка ти подла людина за таких як ти дур ми і живемо як бомжи привикла рішати свої вопроси а на вільному ринку ти б давно закрилась бо ти не підприємець ти ришало а це дві різні людини...а фінал буде такий ти будеш получати пенсію 50 доларів і садити картошку бо то твій рівень більше нічого ти не добєшся в житті і жалуватись на життя і владу яка вона погана не розуміючи того що ти сама в цьому всьому винна ..
21 Серпня 2018, 13:58
Ідіть шось робити, сидите тут і фігню пишете.Вас просто жаба душить. Самі здаєте свої сараї,торгуєте рибою, пончиками і казна чим і податків не платите.Злобні заздрісн інероби.І хто цьому вумному знімати дозволяв?
21 Серпня 2018, 13:58
Ніна продає вдома самогонку
21 Серпня 2018, 14:27
Вона свого чоловіка споїла. Розвелась. Саму від алкоголю перекосило! Була головою партії Ляшка. З партії погнали!!! На пляжі теж брала місце, а коли сказали що за це потрібно платити, то почала роставляти хліви до вже напрацьованих територій. Хоч сама там кобилі хвіст не пришила!
21 Серпня 2018, 14:31
Нехай питаннями податків займаються контролюючі органи. Як казав очільник Волині - «подайте запит». Якщо не маєте достатньо знань, юридичної освіти чи просто не орієнтуєтесь в питаннях які задаєте то і не задавайте їх. Банально викличте поліцію до бази верхолаза і дізнаєтесь про пакет документів який є! А якщо база діє без сплати податків уже декілька років то Вам, Голові сіль ради і контролюючим органам 2 в щоденник. Безконтроль повний.
21 Серпня 2018, 14:40
Ніна золота людина! Допомогла мені з участком на світязі і не дорого!
21 Серпня 2018, 15:03
У вашому коментареві більше 15 помилок, 8 ком не вистачає, речення складені не грамотно. Ви двійочник!
21 Серпня 2018, 16:11
ПРОПУНУЮ СПАЛИТИ
21 Серпня 2018, 16:48
Ця &quot;хороша людина&quot; в червні цього року ставила так само і в такий самий спосіб буду на озері Пісочному, що в селі Мельники.....точно так само хамила, брехала що вона не місцева, однак нажаль відео не збереглось. І доречі теж у неділю зранку, щоб ніхто не бачив.....
21 Серпня 2018, 17:00
Ми самі таких вибираємо,а потом на цих &quot;діпутаув&quot;бочку котим
21 Серпня 2018, 17:47
А в якої падли така інформація що вона розвелась і її перекосило від горілки.То хай ту подлу суку саму перекосить
21 Серпня 2018, 18:12
А звідки інформація в тоі подлюки що вона розвелась і перекосило від горілки.То щоб цю падлу теж перекосило від голови до ніг.
21 Серпня 2018, 18:19
В мене