Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацький військкомат просить з’явитися призовників

20:40 12.08.2018
2103

Шацький райвійськкомат просить з'явитися на призовну дільницю юнаків, які мають призиватись на строкову службу з 1 жовтня 2018 року по 30 листопада 2018 року.

Явці на призовну дільницю Шацького району для призову на строкову вiйськову службу пiдлягають усi громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, якi народились у 1991-2000 роках, у яких закінчилось право на відстрочку від призову, або не призвані раніше на строкову вiйськову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вулиця Шевченка,2, селище міського типу Шацьк у встановлений час з доку­­ментами, що зазначені в повістках. Громадяни, якi не отримали особистих повiсток для призову на строкову вiйськову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до 1 жовтня 2018 року з 9.00 до 18.00 год. та мати при собi документи, якi засвiдчують особу ( паспорт, посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Селищному, сільським головам (через житлово-експлуатаційні організації, домовласників, керівників підприємств, установ, організацій смт. Шацьк), забезпечити оповіщення та прибуття громадян, які підлягають призову в Шацький районний військовий комісаріат за адресою: вулиця Шевченка, 2, селище міського типу Шацьк згідно списків, поданих Шацьким РВК. Про результати роботи зі складанням актів оповіщення доповісти військовому комісару до 10 вересня 2018 року.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову вiйськову службу i тимчасово перебувають на території Шацького району, зобов’язанi негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитися в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок i вiйськову службу» керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів не залежно від форм власності, відкликати громадян призовного віку з відряджень та забезпечити своєчасне їх прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, якi ухиляються вiд призову i не з’являються за повісткою до районного військового комісаріату, несуть вiдповiдальнiсть згідно з законодавством.

Шацький РВК

Загрузка...
Коментарі
16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин