Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацьку працював чотириденний українсько-англійсько-польський мовний табір

18:00 12.08.2018
658

У Шацьку волонтери з Польщі та прихожани Церкви євангельських християн-баптистів (за сприяння В'ячеслава Малінова) організували мовний табір для дітей.

Протягом чотирьох днів роботи табору для дітей організовували різноманітні спортивні естафети, ігри, розваги та музичні свята, зяняття з малювання. Окрім того, в таборі діти мали можливість повправлятися у вивченні англійської та польської мов, з якими займалися волонтери з Польщі – вчителі англійської та польської мови. Навчання проводилось в ігровій формі, а його особливістю було те, що діти за кожен виграний конкурс (командний чи то інддивідуальний) отримували призи. Також у таборі дітям пропонували легкі обіди.

Ксьондз Матеуш із містечка Ольштин (Польща) один зі співорганізаторів табору, розповідає, що він та ще троє волонтерів (з трьох церков міста Любаве та Нідіце) приїхали до Шацька разом зі своїми родинами – дружинами та дітьми, котрі мали змогу тісніше поспілкуватися зі своїми однолітками – шачанами. В Шацьку вони – втретє, а співпраця з шацькими християн-баптистами будується на засадах партнерства.

«Поляки переймаються долею українців, адже у вашій країні – війна. Ми, в свою чергу, хочемо допомогти хоч чимось. Разом із пастором Вячеславом Маліновим обговорювали можливість організації такого табору в Шацьку. Такі ж табори організовуємо і в будинках молитви у Польщі. Мета наша – це служба Ісусу Христу, в такий спосіб проповідуючи Його вчення любові, взаємодопомоги та прощення. Друга мета – змінити себе та змінити світ навколо себе в кращу сторону. Третя мета – збудувати міцну дружбу між українським та польським народом, адже це – важливий аспект, зважаючи на ситуацію для обох наших народів», - каже ксьондз Матеуш.

Також волонтери відвідали декілька сімей, які потребують допомоги, та вручили їм невелику гуманітарну допомогу.

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин