«Їхали і по обочині, і по зустрічній, кому як вистачило фантазії (бо мізки відсутні)», - лучанка про автоандонів, які їхали зі Світязя

06 Серпня 2018, 12:00
7419

У мережі обурилися діями горе-водіїв, які на швидкості порушують правила дорожнього руху на трасі Світязь-Любомль.

Про це, як пише інформаційне агентство ВолиньPost, у спільноті «АвтоАндони» Луцька написала лучанка Ольга Борошок.

За словами жінки, дорога Світязь-Любомль у неділю, 5 серпня, о 19.00 нагадувала перегони.

«Напевно, всі знають, що дорога має двосторонній рух по одній полосі в кожну сторону. Але сьогодні в напрямку до Любомля придурки, які з головою взагалі не дружать, їхали в три ряди зі сторони Світязя до Любомля. Автомобілі, які прямували на Світязь, вимушені були давати дорогу тим козлам, щоб не було лобового зіткнення. Їхали і по обочині, і по зустрічній, кому як вистачило фантазії (бо мізки відсутні). І хочеться спитати, де наша ПОЛІЦІЯ???? Але 3 аварії таки сталось на цій дорозі, і патрулі стояли оформляли дтп. І тут напрошується висновок, що для нашого бидла за кермом треба ставити на кожному кілометрі камеру, бо інакше ніяк. Можливо, некоректно висловлююсь, але просто накипіло", - йдеться у дописі.

Коментарі
06 Серпня 2018, 20:53
треба прибрати з Украіни всі евро бляхи і буде порядок
06 Серпня 2018, 23:00
А шо у Шацьку немає поліціянтів?
07 Серпня 2018, 10:57
Причом...евро бляхі...я їхав в неділю зі світязя і бачив шо автодебіли шо жостко нарушали правила обгону були на укр...номерах...
07 Серпня 2018, 13:39
на пышеходны периходи ніхто не зважає та враження що поліції в шацьку не існує
07 Серпня 2018, 14:05
чогож неіснує.де нетреба вона завжди є.а таких крутеликів і спиняти ніхто небуде.бо підвисять за ноги до дерева .як колись біля гряди::)
07 Серпня 2018, 15:46
Я теж в неділю їхала в цю пору зі Світязя, і це було жахливо! Головне, що ці придурки, які поспішають на той світ, ще наражають на небезпеку інших, що спокійно їдуть за правилами. В машинах купа дітей!(
07 Серпня 2018, 16:04
ВС та ВК переважають. ненависні вам єврономери - мешканці Ковеля та Любомля. далі білоруси.
07 Серпня 2018, 16:07
На цій трасі така ситуація кожну неділю на протязі вже кількох років. Скільки не телефонували в поліцію нічого не змінюється. Її треба вирішувати при плануванні доріг, як загалом і питання цілого Світязі. А ДИБІЛІВ вистачає, і більшість з них на українських номерах. Велике питання до поліції і її керівництва, які відповідають за безпеку на дорогах. Чому не роблять кадрові висновки? Якщо ви знаєте про проблеми вишліть додаткові патрулі з інших районів і наведіть порядок. Туди скоро по цій причині взагалі люди перестануть їздити.
07 Серпня 2018, 17:28
Це не тільки. Світязь мізків у водіїв відсутні на всіх дорогах і обочинах у нашій державі
07 Серпня 2018, 21:55
Потрібно прибрати з доріг єврогівно і все бубе ок.
07 Серпня 2018, 22:06
там просто дорого не погана порівняно з іншими тому й ганяють якби була яма на ямі то не ганяли люди.одне тільки питання Українці що ви хочете дорогу добру чи погану ????
08 Серпня 2018, 01:53
Ігор. <br/>Петро. <br/>Вам також мізги треба як і тим безмізглим водіям !!!