Троє веслувальників Шацької ДЮСШ завоювали титул чемпіонів України

18 Червня 2018, 15:30
Богдан Лопухович, Олександр Ягодинець, Софія Цюп'ях - чемпіони України, Олександра Жипа - срібна призерка 3551

Троє веслувальників Шацької ДЮСШ стали чемпіонами України з веслування на байдарках і каное, одна спортсменка здобула срібло.

17 червня в м. Ковель завершився відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. 33 команди з різних областей України та Азербайджану (всього 699 спортсменів у 2-х вікових юнацьких групах — 13-14 та 15-16 років) приїхали у Ковель, аби позмагатися за високе чемпіонське звання.

У змаганнях, які тривали протягом чотирьох днів, активну участь взяли спортсмени Шацької дитячо-юнацької спортивної школи (в.о. директора Сергій Стаднік).

Азартні перегони на короткі і довгі дистанції завершилися тріумфом для шацьких веслувальників, троє з яких завоювали на чемпіонаті золото і титул чемпіонів України, одна спортсменка – срібло.

І місце – Богдан Лопухович (каное-четвірка, 500 м), Олександр Ягодинець (каное-четвірка, 200 м, 500 м), Софія Цюп'ях (байдарка-четвірка, 200 м)

ІІ місце –  Богдан Лопухович (каное-двійка, 200 м), Софія Цюп'ях (байдарка-четвірка, 500 м), Софія Цюп'ях, Олександра Жипа (байдарка-двійка, 2000 м).

Збірна команда Волині посіла на чемпіонаті України призове ІІІ місце, лишивши позаду 30 команд-суперниць.

Шацькі спортсмени, яких готували до змагань тренери Леонід Цюп'ях, Микола Романович та Василь Жипа, внесли свою вагому частку у високий загальнокомандний рейтинг Волині.