Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Заготівлю чорниць в районі контролюватиме комісія Шацької райдержадміністрації

15:10 17.06.2018
888

У Шацькій райдержадміністрації відбулося перше засідання районної постійно діючої комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів, - повідомляє відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату Шацької райдержадміністрації.

Відкрив роботу засідання голова комісії Віктор Плейтух, перший заступник голови райдержадміністрації. З 13 членів районної комісії взяли участь 10 осіб.

На засіданні члени комісії розглянули питання організації державного контролю за заготівлею лісових ресурсів місцевого значення на території району, які будуть здійснюватися в 2018 році.

Віктор Плейтух порекомендував ДП «Шацьке УДЛГ», а також селищному і сільським головам, на території яких здійснюється заготівля другорядних лісових матеріалів, у сезон заготівлі щодекадно подавати районній комісії та територіальному органу фіскальної служби інформацію про перелік тимчасових лісокористувачів, яким видані лісові квитки, а саме щодо дозволеного обсягу використання другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань.

Перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу на здійсненні контролю за дотриманням вимог чинного законодавства, інформуванні фактів самовільної заготівлі, веденні журналу обліку виписаних лісових квитків та сплачених сум рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Загрузка...
Коментарі

односельчанин

09:49 18.06.2018

що за дурне воно говорить ??? що ви курите самим не смішно з того тексту ????ви хоч раз самі брали ягоди?? знаєте як це важко та як бутьто ці квитки хтось купуватиме???

26 вересня
Сьогодні
Вчора
24.09.2018
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин