Зустріч освітян Шацької громади: підсумки та нові цілі на новий навчальний рік
Відбулося засідання колегії Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради, на якому обговорили результати роботи освітньої галузі у минулому навчальному році та визначили завдання на новий навчальний рік.
Про це повідомили в управлінні гуманітарного розвитку Шацької громади.
У роботі засідання колегії взяли участь: керівники закладів освіти селищної ради, працівники Управління гуманітарного розвитку, голова об’єднаної первинної організації профспілки працівників освіти й науки України Шацької селищної ради, працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Читайте також: Пріоритети Міносвіти на навчальний рік 2024 – 2025
З вітальним словом до присутніх звернувся Богдан Тимошук, секретар Шацької селищної ради, який наголосив, що освітній процес має бути якісним та з дотриманням безпекових умов.
З доповіддю про підсумки розвитку освіти громади у 2023/2024 навчальному році та завдання на 2024/2025 навчальний рік виступила начальниця Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради, Оксана Юхимук, яка підкреслила, що попри складні обставини війни, освітяни продовжують працювати задля створення безпечних умов для учнів та забезпечення високої якості навчання.
Вона відмітила, що у 2023/2024 н. р. здобували освіту 2005 учнів, з яких 25 — діти ВПО. 343 випускники 9 та 11 класів отримали документи про освіту. З 220 свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти 34 - з відзнакою. Зі 123 одинадцятикласників – 21 отримали золоті медалі «За високі успіхи у навчанні».
Читайте також: У Шацьку планують за три роки реформувати мережу закладів освіти
Керівниця подякувала всім освітянам за відданість професії та незламність духу. Окреслила основні завдання на новий 2024-2025 навчальний рік. Вона наголосила на тому, що першочерговим завданням – є створення безпечних умов як для учнів, так і працівників закладів освіти.
Також зазначила, що пріоритетом залишається якісна освіта учнів, створення атмосфери довіри й взаємоповаги, забезпечення дітям рівного доступу до освіти та організація здорового шкільного харчування в закладах освіти.
Директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шацької селищної ради», Олена Моніч, зосередила увагу на актуальних викликах і реформах, що стосуються освітнього процесу у 2024/2025 році, зокрема ключових питань організації навчання, нових освітніх документів, методичних змін та підтримки професійного розвитку вчителів.
Читайте також: Як відбуватиметься конкурс «Учитель року – 2025»
Катерина Редько, голова об’єднаної первинної організації профспілки працівників освіти й науки України Шацької селищної ради, розповіла про соціальний захист працівників освітньої галузі в умовах воєнного стану.
Під час засідання виступили: Тетяна Савош, заступниця начальника відділу державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства Ковельського районного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Вадим Кусько, провідний інспектор ВЗНС Ковельського РУ ГУДСНС України у Волинській області, Дмитро Постернак, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, Ольга Богачевська, виконувачка обов'язків завідувача Любомльського відділення Ковельського районного відділу Державної установи «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».
По завершенню колегії прийнято відповідні рішення.
Читайте також: Волинь отримає понад 62 мільйони гривень на Нову українську школу