Водій на «бляхах» в центрі Шацька збив дерево та стовпа

06 Червня 2018, 10:25
14838

Увечері 5 червня в центрі Шацька на вулиці Шковороди сталася аварія.

За інформацією Шацького відділення поліції, близько 20:00 місцевий 20-річний житель, перебуваючи за кермом авто БМВ на польській реєстрації, збив стовп і дерево. За попередніми даними, юнак не вибрав безпечної швидкості та не впорався  із керуванням, в результаті чого виїхав на узбіччя. Назбитому стовпі були дроти, які «потягнули» за собою пошкодження ще двох електроопор.

Внаслідок ДТП автомобіль зазнав механічних пошкоджень, проте водій, не постраждав.

На юнака працівники поліції склали адмінпротокол за ст. 124 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», справу передадуть в суд для розгляду.

3

 

Коментарі
06 Червня 2018, 13:53
Той малий вже давно шукав пригод на свою голову ,добре що хоч ніхто не постраждав.Діти які ішли з муз школи тільки дорогу встигли перейти.
06 Червня 2018, 13:55
І на що дивиться поліція ?Він жеж практично завжди літав...
06 Червня 2018, 14:43
Він був тверезий ви що??? Він був п’яний це бачили всі зрозуміло все порішали поліція ти НАЙКРАЩА... <br/>він і в світязі ледве не попав в той самий день в ДТП і де ж та поліція??<br/>Добре що ніхто не постраждав в таких водіїв потрібно забирати права на кілька років а там можливо і розум з’явится а на тій машині вже їздив хто хочеш це законно?
06 Червня 2018, 15:35
Щоб ви всі знаєте, я був тоді в тій машині ми їхали з Любомля, він був тверезий і в той день ми в світязі не були. Є також роздруківка з драгера, вам лише п****ти. Завість)
06 Червня 2018, 16:15
Народ нашо поливати брудом п’яний чи не п’яний це вирішувати поліції якшо вони написали що не п’яний значить так і було
06 Червня 2018, 16:24
А хто власник машини?
06 Червня 2018, 16:32
Водія нагородити а клятих поліцаів розстріляти нахрен!!!!!
06 Червня 2018, 17:40
Я.була.в.двори.мою.дитину.чуть.незабило.током.на..моіх.очах.все.було......а.воно.сука.невпоралось.з.керуванням...я.його.суку.вбю....хано.попадеться.мени.на.очі..думає.сухим.вийде.з.води..а.ти.сука.сидів.в.машині.ти.бачив.що.дитина.бігала.як.падав.стовп.хуй.ти.шо.бачив.наркомани...
06 Червня 2018, 17:54
Макс такому водіню нема чому заздрити, малі діти життя не бачили аби попантуватись, мами машини покупляють а діточки любі пьют і бьють
06 Червня 2018, 17:59
&quot;Завість&quot; що в голові клепки немає. Навчіться бути людьми ,а тоді за кермо сідайте.
06 Червня 2018, 18:02
&quot;Завість&quot;до чого?
06 Червня 2018, 18:11
Вмене.на.очах.мою.дитину.чуть.незабило.током..а.ти.сука.був.в.машині.ти.хоть.щось.бачив.сук.найду.вбю..
06 Червня 2018, 18:13
Рррььлл
06 Червня 2018, 19:43
Чому заздрити?
06 Червня 2018, 19:43
Саме головне ,що машину купив , права купив а отже їздити .....
06 Червня 2018, 20:17
Максс,скажи свому дружбану,що в шацьку стовпи по одному не падають.Збиваєш одного-гасне вулиця.Вони тільки й ждуть таких,як ви.
06 Червня 2018, 23:06
Макс, ти пишеш, що ви не були у Світязі!! Не обманюй, зі мною розминались ви у Світязі, якщо ти був у авто, там ви також швидко їхали!!! Дякуй Богу, що нікого не збили і самі живі!!! Права треба забирати у нього однозначно!!!
07 Червня 2018, 01:09
Дуже страшно від того,що поруч могла іти мама з дитиною..школчрі..похмлого віку пенсіонери..20:00 той час коли підлітки виходять гуляти...Мало того ,що дурне їхало-могло когось зачепити або позбавити життя..Кримінальну відповідальнісь має нести шофер(посадити б його на рік)Поліція-працюйте краще..а не про..й е державне пальне.Влада-поставте на світлофор на ноловному перехресті.літом буде неодна автопригода.Думайте трохи -бо страшно виходити на прогулянки
07 Червня 2018, 01:20
Та.по.йому.тюрма.плаче.раз.пройшло.другий.непройде...
07 Червня 2018, 01:54
Юля К. Чогось в той день ти казала, що була в фелечіті піццарії з дітьми потім казала, а що одна в дворі залишилась так а чого ти не забрала неї з собою і пиши пограмотніше<br/>Забора ми тобі зробим і вибамся перед сім'єю.<br/><br/>А на рахунок водія, права він не купляв, а отримував як багато з вас. І машину купив за свої гроші, а не мама купила. Перед тим як говорити аргументуйте свої слова. А водій, доречі, був повністю тверезий і адекватний, всі живі і здорові це добре, так що нема чого лялякати.
07 Червня 2018, 01:59
Як думаєте які наслідки будуть цього всього?
07 Червня 2018, 02:39
Ти кончене чмо! як ви малолітні ушльопки могли їхати з Любомля ? Ви залетіли в цей поворот зі сторони Піщі повертаючи на ліво
07 Червня 2018, 02:59
Сука,таких гадів, як Олександр Янчук, треба навчити не тільки їздити, але й бути, насамперед, людиною. Галас підняли запізно, стовпи він збив, а до того хай дружки його скажуть, як разом забори брали та в машину в&quot;їхали. Міг бути не тільки п&quot;яний, але й накуряний!!! Тільки маму шкода. Через таких гнид страшно по вулиці ходити. Заплатить штраф і через місяць хлопець знову буде &quot;гасити&quot; вулиці.
07 Червня 2018, 11:45
&lt;p&gt;По любому дови...ється. Блатне життя красіве але дуже коротке. І їх не буде шкода...&lt;/p&gt;
07 Червня 2018, 14:16
Ска ти подивись камери і побачиш якщо ти не розумієшся то не пі*ди
07 Червня 2018, 14:21
&lt;p&gt;Ви ніх..я не знаєте і починаєте втирати&lt;br /&gt; З чого ви взяли що взяли що ми були бухі або накуряні? Вам нема про що по..ти то слухи лєві пускаєте?&lt;/p&gt;
07 Червня 2018, 14:55
ТАк загрузіть відео!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!і тоді все стане на свої місця!!!!
07 Червня 2018, 15:00
так тут питання не втому чи накурані чи пяні були.. це перехрестя в шацьку там зебра люди ходять там я наприклад їду 20-30 км потолок і на тій скорості стовпа з дервом не зібєш.це ви дібіли що були в авто і водій ваш гнали 100 відсотків бо інкаше цього б не сталося вас треба піз..ити щоб знали як їздити на майбутнє...
07 Червня 2018, 15:00
07 Червня 2018, 15:01
07 Червня 2018, 15:25
так звідки ВИ їхали???зЛюбомля ЧИ зПіщи?
07 Червня 2018, 16:31
Моліть Бога що ви дійсно нікого не покалічили .Щодо ДТП то на водія необхідно складати не один протокол а як мінімум три (професіоналізм копів) . З швидкістю якою ви влетіли в по поворот то можна тільки уявити адже зіткнення сталось не на самому повороті а за 50 метрів від ньго , машину носило по всій дорозі не кажучи вже про те що виїхали на зустрічну смугу + пішохідний перехід (про можливі наслідки мовчу ) Так що прильно вас називають і краще заткніть свої погані писки та ЗАДУМАЙТЕСЬ І ЗРОБІТЬ ВИСНОВКИ бо ви були на один крок від ВЕЛИКОЇ БІДИ !!!!!!
07 Червня 2018, 16:47
&lt;p&gt;Ви.с..і.малалєтні..не...іть.я.була.в.мами.в.центрі.ми.були.на.лавці.а.дитина.була.біля.клумби.і.все.було.на.моїх.очах.а.ви.с..і.малалетні.вас.тико.в.тюрму...моя.дитина.злякалась.сильно.скажіть.спасіба.що.заяву.ненаписала...&lt;/p&gt;
07 Червня 2018, 17:09
В.піцерії.я.небула.бо.в.мене.маленька.грудна.дитина..а.ти.любомир.закрий.рот.и.негавкай.був.в.машині...і.неоправдовуйтесь...
07 Червня 2018, 17:22
Граєшся.у.свому.дворі..і.незнаєш.що.тебе.жде....бо.сукі.пообкурюються.і.літають.....
07 Червня 2018, 17:32
В піццерії була я ,хоча в такому стані і не таке можна попутати. І тобі Любомир особисто говорила про це ,і сказала що на місці цієї мами роздерлаби і без поліції. А їхали ви з сторони Любомля і на Венському йшли зі швидкістю 170км. А тобі Сашко раджу вклонитись до маминих ніг за її молитви за тебе. Єдині кого шкода це ваші мами.
07 Червня 2018, 18:05
&lt;p&gt;Кароч п..ти нада попробуй з піщи чи любомля їхали чи залітали в поворот чи змістя це все видно на відео просіть щоб закинули або самі йдіть подивіться&lt;/p&gt;
07 Червня 2018, 18:37
В усієї тієї гопкомпанії мізків МАЛО
07 Червня 2018, 19:16
Бля народ, ви таку х*йню пишите, що п‘яний був , на курений . Якщо не бачили то не*уй п*здіти. <br/>Була експертиза і не виявлено ні грама алкоголю ні грама наркоти. <br/>Інше діло - швидкість. <br/>Так шо по закривайте роти.
07 Червня 2018, 21:10
Читачів та коментаторів попереджаємо, що коментарі з нецензурною лексикою надалі будуть ВИДАЛЯТИСЯ
07 Червня 2018, 21:31
Чого ви паритесь кажуть авто вже на сто ремонтується так що через пару днів знов кататиметься бочком валитиме. Може зробить два трупа тоді і заберуть у нього авто а так зараз навіщо забирати подумаєш в центрі міста лише дерво і стовп звалив це нічого мелочи з всякими буває
08 Червня 2018, 02:04
Народ,,чого в спорите,машина їхала зі сторони церкви,бо стояла мордою до перехростка.А виноваті в аварії троє людей,а саме :пан Ковальчук(построїв хату і загородив половину проспекту в &quot;неположаному&quot;місці)---нема де ЧЕСНИМ ГРАЖДАНАМ розвернутися,Ковалю--порізати всідерева,щоб чемні водії не били своїх машин .Про електриків вопше мовчу--- мало того,що поставили стовби не з тої сторони дороги,ще й понаставляли бракованих----цілив в одного,а впало три.Винні РЕС,комунгосп і Ковальчук,а хлопці молодці.Респект батькам за виховання таких дітей!
08 Червня 2018, 02:22
Їхали нормальні пацани на бехі 20 км в час швидше та машина не їде.Їхали вони з Піщі але згадали що їм треба в Любомель. Невстигли розвернутися,як тут на шаленій швидкості і них влітає стовп і дерево.Це стовп та дерево влаштували перегони в центрі Шацька.Хлопці не винні я свідок!!!!
08 Червня 2018, 02:51
Слабо! На наступний раз давай на 200 десь між шацьком і згоранами... там на вінки ще місця багато
08 Червня 2018, 13:34
Сопляк авто купив в 19 років? В інтернеті лохів розводять, можуть наркотики продавати і тд. Але нізащо чесною працею!
08 Червня 2018, 15:31
Сопляком називай себе , а як і де він заробив на машину тебе як мінімум не має хвилювати.
08 Червня 2018, 15:56
Ні в якому разі не захищаю хлопців,та мені здається ніхто не має права їх ображати!винні,так на 100%,але така ситуація могла статися з кожним,не одні вони в Шацьку &quot;літають&quot; а є ще ой набагато &quot;крилатіші&quot; за них.за свої вчинки вони відповідатимуть перед законом!а вам ,люди,треба бути трішки добрішими!я впевнена що половини з тих хто тут поливає їх брудом,і поряд тоді не було!!!Юля,твій інтелект просто зашкалює!читай побільше книг,диви щось і зміниться!
08 Червня 2018, 17:37
Таким сміливцям в спецназ чи дісантуру! Герої хочуть слави! Хай послужать народу
08 Червня 2018, 17:59
https://www.youtube.com/watch?v=EDYGFADBcHs ось відео про бмв і про водія який на ньму їхав ...може просто він в GTA рішив пограти ???
08 Червня 2018, 18:22
&lt;p&gt;Ти с..а закрий рот і сама читай книжки.будеш мати своїх дітей тоди будеш говорити дитинка грається у дворі а якесь чмо летить 100.мало не вдвір.та таких малолєток тикі в тюрму.&lt;/p&gt;
08 Червня 2018, 18:37
У спецназ чи дісантуру
08 Червня 2018, 18:39
У Президентську гвардію красавчиків!
08 Червня 2018, 18:53
У спецназ чи дісантуру
08 Червня 2018, 19:01
Мабуть хворі. Всцикаються чи плоскостопость?
08 Червня 2018, 21:20
А наслідків і не буде! Відкупляться хлопці, і все! І теперішньому суспільстві так роблять всі! І малошановний Макс і Любомир, не треба розказувати, що були не п'яні, накуряні, чи їхали 20 км на годину, всім в Шацьку зрозуміло як все було. Я дуже надіюсь, що колись в ви переживете те ж, що пережила Юля! І я думаю, зараз у всіх назріло питання: чи підніметься нарешті громада, коли той хлопчик вийде &quot;сухий із води&quot;?
08 Червня 2018, 22:31
Включи коментарі
09 Червня 2018, 01:48
Чуєш ти сопляк тобі скільки років щоб гнати на його можу поспорити в свої роки ти і не знав що таке 20 грн в кармані і не тобі судити як він них заробив я його трішки знаю і таким він точно б не промишляв
09 Червня 2018, 02:08
Ага ПОПИ**и!!!назвати шацьких людей кого він обдурив!!!!!
09 Червня 2018, 02:27
Шановна Анастасія ніхто не відкуплювався стаття 124 про адміністративні правопорушені<br/>А чи були п‘яні або накурені вам нічо вже не докажеш і впринципі пофіг що ви на це кажите ми були адекватні.<br/>Громада? Ахвхв. Таких дтп в шацьку море. Він за це буде відповідати за законом, а саме по статті 124. І не більше.
09 Червня 2018, 14:50
Юля,ти пил свій трішки угомони!!!!навчись спілкуватись з людьми!а то що ти бидло не освідчене,ні я ні хлопці не винні!
09 Червня 2018, 15:20
Читаю всю цю&quot;єрєсь&quot; і думаю,чого ви всі такі злі і ненависні...писати толком не вмієте,безграмотні,два слова до кучі зв&quot;язати не можете(шо віжу-то пою),зато гряззю ллєте без промаху.Хлопці ,якщо і наробили біди-за це будуть відповідати тільки вони,ним не позаздриш,то для них урок на майбутнє,а нападати і обзивати ніхто не має права,бо всі &quot;не без гріха&quot;.І шкода і прикро,що в лексиконі молодих мам так багато негативних слів-не знаю ,як така мама спілкується зі своїми дітьми,я розумію,що емоції зашкалюють,але треба трохи &quot;тримати себе руках&quot; і не розкидатися такими словами і погрозами.
10 Червня 2018, 01:20
От люди цікаві відповідати вони будуть а як б загинула дитина чи людина або група людей що сказати тим сімям родині відповідати вони будуть а людей то ніхто не повернувби і повірте 1м до одного місця була б ця відповідальність або срок. А висновків ніхто не робить з того що сталось хто ганяє штраф великий .харківська трагедія нічого не учить хочете ще шацьку. І потрібно ставити лежачі поліцейські якщо не можна 1х робіть ями на 2полоси не широкі десь см30 поперек дороги хто летить хай диски оставляє
11 Червня 2018, 16:28
То нічого не буде. Їх навіть на експертизу не возили і аналізи не брали....
11 Червня 2018, 16:29
То нічого не буде. Їх навіть на експертизу не возили і аналізи не брали....
11 Червня 2018, 17:11
Як їздив так і буде чмо їздити.
12 Червня 2018, 03:00
Я не розумію, яке вам до його діло?<br/>Він зробив, він за це і відповість, з ким не буває...
15 Серпня 2018, 22:39
А бувби москвіч тоб все булоб добре).......машина незавелась би і на тому бувби кінець))))))
18 Вересня 2018, 01:31
Він навіть невибачився.а дитина тепер машин боїться.
18 Вересня 2018, 01:32
Він навіть невибачився.а дитина тепер машин боїться.