Делегатки з Шацька беруть участь у Східноєвропейському конгресі країн «Трьох морів» в Польщі

19 Червня 2024, 12:55
Делегатки з Шацька беруть участь у Східноєвропейському конгресі країн «Трьох морів» в Польщі 507
Делегатки з Шацька беруть участь у Східноєвропейському конгресі країн «Трьох морів» в Польщі

Дві делегатки Оксана та Діана із Шацької громади, на запрошення партнерської ковельської NGO «Great idea» цими днями вирушили до Польщі, щоб взяти участь у «Eastern Congress of Young Leaders» в місті Люблін, у рамках Східноєвропейського конгресу країн «Трьох морів». 

Це надзвичайно важлива подія для нашої громади, і ми пишаємося тим, що наші лідери представляють нас на міжнародному рівні! – повідомляють у молодіжному центр «Нова хвиля».

Команда «Great idea» представляє Україну та поділась з європейцями реаліями життя в Україні. Голова організації Людмила Зубарєва у своєму виступі звернула увагу гостей конгресу на незламному дусі нашого українського народу. Навіть у складних умовах війни, українці продовжують творити, розвивати нові проєкти та відкривати молодіжні простори.

Читайте також: Шацьку молодь навчали організовувати роботу молодіжної ради

Особливо зворушливою була підтримка України на конгресі. Його відкрили виставкою «Невидані дипломи», що присвячена загиблим українським студентам, що так і не отримали свої дипломи. Виставка викликала глибокі емоції у наших делегаток. Відчувати таку солідарність і допомогу від європейських друзів – це неоціненно. Ми безмежно вдячні нашим польським та іншим європейським народам за їхню підтримку та допомогу українським біженцям. 

А ще завдяки співпраці з «Great idea» у проєкті «Імпульс» лідерки з Шацька також стали учасницями Молодіжного обміну між Україною та Польщею, що організовує «Fundacja Nowy Staw».

Читайте також: У Шацькій громаді розробляють стратегію розвитку молоді

Загалом програма об'єднала 15 молодих активістів з різних куточків України, які вже сьогодні втілюють позитивні зміни у своїх громадах. 

«Молодь не стоїть осторонь, вона діє, творить і змінює світ на краще вже зараз. Ми надзвичайно пишаємося нашими делегатками та їхніми досягненнями!» – йдеться в дописі.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром