Шачанка, завдяки гранту, відкрила школу репетиторства

19 Червня 2024, 10:41
Шачанка, завдяки гранту, відкрила школу репетиторства 584
Шачанка, завдяки гранту, відкрила школу репетиторства

У 2023 році Світлана Леван із Шацька побачила інформацію про грантову програму «єРобота» і звернулася до фахівців Шацького відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ з бажанням спробувати.

Про це розповіли у Шацькому відділі центру зайнятості.

«Коли з’явився шанс отримати грант від держави на розвиток бізнесу, я не вагалась, а відразу подала документи. Розуміла, що потрібні телевізори, комп’ютери, монітори, дошки – обладнання, яке максимально допоможе дітям та зацікавить їх у навчальному процесі», – розповіла Світлана Леван.

Окрім створення стратегії розвитку для майбутнього бізнесу, виконали ще чималий обсяг робіт: від будівельних процесів – до розробки індивідуальних програм для майбутніх учнів.

«Тепер я засновниця репетиторських класів успішного розвитку «Лідер» у Шацьку. Кваліфікований персонал мені підібрали фахівці Шацький відділ Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості. Оскільки, я працевлаштувала зареєстрованих безробітних, то скористалася ще й компенсаційною програмою для роботодавців», – поділилась підприємиця.

Бонусом до грантових коштів стала компенсація, адже пані Світлана створила робочі місця, працевлаштувавши відповідних фахівців. Програма відшкодовує фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця. Більше про програму можна дізнатися тут.

Нині на базі репетиторських класів «ЛІДЕР» проводять: індивідуальні заняття для дітей віком від 5 до 15 років; дошкільну підготовку; заняття з української мови та математики (підготовка до НМТ); майстер-класи й денні табори для дітей від 6 до 10 років. У літній період діти мають можливість відпочити у денному таборі з екскурсіями та цікавими заняттями.

«Відкриття сучасних репетиторських класів було моєю мрією, а мрії повинні здійснюватися!» – переконана Світлана Леван.

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до фахівців найближчого центру зайнятості або телефонуйте:

  • Волинський ОЦЗ – 044 244 94 69
  • Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості – 044 244 94 70
  • Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості – 044 244 94 71
  • Камінь-Каширська філія Волинського ОЦЗ044 – 244 94 75
  • Ковельська філія Волинського ОЦЗ – 044 244 94 76

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром