У Шацькій громаді розроблятимуть туристичний сайт

10 Червня 2024, 20:20
У Шацькій громаді розроблятимуть туристичний сайт 278
У Шацькій громаді розроблятимуть туристичний сайт

Шацькі озера – одне з найулюбленіших місць для відпочинку мешканців Волині. Та настав час, аби їх так само полюбили і регулярно відвідували жителі всієї України.

Для того, аби досягти цієї мети, у Шацькій громаді за сприяння HOVERLA /проєкт USAID в Україні працюють над розвитком туризму. Працюють активно і продуктивно. Зокрема, 6 червня на сесії затвердили програму промоції Шацької селищної тергромади на 2024-2026 роки, яку робоча група готувала впродовж декількох місяців, – інформують у Волинському інституті права.
«Програма передбачає створення сайту, мета роботи якого – підняти рівень впізнаваності Шацьких озер. Друге – за допомогою сайту презентувати громаду на міжнародному рівні. А також допомагати бізнесу в просуванні та рекламі», – зазначає локальна координаторка проєкту Катерина Коверзнєва.

Читайте такожОзеро Світязь увійшло до «Туристичних магнітів» України

На сайті «Туристично-інформаційного центру» буде максимум інформації про Шацьку громаду, туристичні цікавинки, анонси подій, а також про послуги місцевого бізнесу, що зареєстрований на території громади. Таким чином, програма важлива ще й у контексті налагодження співпраці селищної ради з місцевими підприємцями.

Очікується, що сайт буде готовий у червні.

Локальний партнер, який допомагає досягати результатів, – ГО «Центр Управління Проєктами».

Читайте такожПредставників сфери туризму з Шацької громади відзначили в обласному центрі

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024