Шацькі підприємці мусять обґрунтувати важливість бронювання військовозобов'язаних працівників

23 Травня 2024, 17:55
Шацькі підприємці мусять обґрунтувати важливість бронювання військовозобов'язаних працівників 1243
Шацькі підприємці мусять обґрунтувати важливість бронювання військовозобов'язаних працівників

У Шацьку відбулася нарада з питань функціонування бізнесу громади в умовах дії нового закону про мобілізацію.Про це інформують у Шацькій селищній раді.

Відбулася 23 травня нарада з питання функціонування бізнесу Шацької територіальної громади в умовах дії Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» під головуванням Богдана Тимошука, секретаря Шацької селищної ради.

В заході взяли участь Олександр Левицький, начальник 4 відділу Ковельського РТЦК та СП, підприємці громади.

Богдан Тимошук наголосив на важливості напрацювання спільного алгоритму дій щодо бронювання цінних працівників бізнесу Шацької громади – задля безперебійного функціонування економіки, сплати податків та виконання місцевого бюджету.

Читайте також: Волинські підприємці використовують понад 19 тисяч касових апаратів

Олександр Левицький поінформував присутніх про зміни відповідно до нового закону, а саме про необхідність уточнення облікових даних. Щодо працівників, які мають право на відстрочку, то для її отримання вони повинні з’явитися безпосередньо в 4 відділ Ковельського РТЦК та СП. Особливо цінні працівники, які не мають права на відстрочку, але без котрих приватні об’єкти не зможуть повноцінно функціонувати, можуть отримати на певний термін бронь від мобілізації.

В результаті зустрічі було напрацьовано алгоритм дій, згідно з яким впродовж наступних днів (до понеділка, 27 травня, включно) підприємці мають подати до Шацької селищної ради перелік своїх працівників, обґрунтувавши важливість їхнього бронювання.Читайте такожУ Шацьку допомагали налаштувати застосунок «Моя податкова»

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром