Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Шацькому РБК хочуть зацікавити молодь якісним дозвіллям

18:35 24.05.2018
1742

В Шацькому районному Будинку культури відбулася творча лабораторія для клубних працівників району на тему: «Організація вечорів відпочинку в різних стилях».

Провідний методист Вікторія Ягодинець розповіла про методику та проведення вечорів відпочинку, ознайомила з різноманітними формами вечорів. Вона відзначила, що характер вечора відпочинку та його програма залежать від складу учасників. З самого початку проведення вечора відпочинку необхідно створити певний настрій, його емоційну установку.

Методист Марія Шпак звернула увагу на дозвілля молоді. Клубним працівникам потрібно вводити нові форми й методи організації дозвілля, які дадуть можливість молоді розкрити талант, духовно-емоційні та розумові здібності.

Директорка Шацького МБК Ніна Вирович поділилась досвідом проведення дозвілля для тих, кому за 30, вечорів у стилі ретро, які вже стали традиційними в Будинку культури.

Завідуюча клубу с. Затишшя Тетяна Шульга розповіла про організацію дитячого дозвілля, дискотек для дітей.

Всі клубні працівники району мали можливість обмінятись досвідом проведення дозвілля у своїх закладах, адже специфіка роботи по проведенню дозвілля у кожного різна, але мета одна - зробити цікавим дозвілля в закладах культури району для різних відвідувачів.

Директорка РБК Валентина Ханзерук відмітила, що молодіжна аудиторія настільки різнопланова і її погляди на життя неординарні, що перед працівниками клубних закладів району виникає питання: «Як зацікавити молодь, щоб вона відвідувала клубні заклади?». З цією метою фахівці підготували анкети та доручили керівникам клубних закладів провести опитування серед молоді району.

Взяла участь у творчій лабораторії начальник відділу культури Шацької райдержадміністрації Оксана Юхимук, яка відмітила, що лише при хорошій організації дозвілля до закладів культури буде йти молодь. Наголосила на важливості організації дозвілля в закладах культури для дітей під час літніх канікул.

Також розглядались і робочі питання. Зокрема про проведення районного молодіжного фестивалю естрадної пісні «Майбутнє України», який запланований на 24 червня, тобто на День молоді, в смт.Шацьк, районного фестивалю пончика, який відбудеться 13 липня в с. Світязь, та участь аматорських колективів району у Міжнародному фестивалі «Берегиня» 10 серпня в м. Луцьк.

Валентина Ханзерук, директорка Шацького РБК

Загрузка...
Коментарі

молодь

08:20 25.05.2018

ще б той РБК проводив якісь заходи для молоді а то тільки вчать. На практиці покажіть!

молодь

09:43 29.05.2018

Коли ми побачимо роботу Районного будинку культури?!!! Хай повчаться в клубі на селі де знову пройшла неперевершена дискотека і для молоді і для старших. Подивіться як проводити заходи!!!!!!!!! Потрібно бути поближче до людей і люди до вас потягнуться. А може взагалі нащо той РБК?!

Іванна

11:00 29.05.2018

А може перше треба ставити питання ремонту РБК . Тоді працівники зможуть проводити дозвілля для молоді, дискотеки? І не треба писати про" неперевершену" дискотеку на селі - були і бачили!!!!!!!!!!!!!

Назар

11:22 29.05.2018

Ганьба

молодь

12:24 29.05.2018

Погано бачили , якщо ви там дійсно були !!!!!!!!!!!!!!!! Це вже четверта дискотека , якби були погані ,то люди б на слідуючі не пішли! А щодо ремонту РБК , то він звичайно необхідний . Але , як кажуть , поганому танцору завжди щось заважає , так і на рахунок заходів в РБК.

ПРАВДА

14:10 29.05.2018

Спочатку господарника для РБК знайдіть , тоді може і зробить він все по-господарські!

МОЛОДЬ

15:29 29.05.2018

Ремонт РБК це лише відмазки, працівники культури повинні вміти зацікавити молодь, а не списувати всі свої промахи на те, що нема де проводити. Це не так єєєєє...Чому не провести дискотеку на відкритому повітрі біля Шевченка???? Чому не влаштувати якість квести??? Є багато ідей....Просто треба признатися, що працівникам РБК це нафіг не треба..їм добре..нічого не проводять, ні за що не відповідають а гроші отримують...Питання ЗА ЩО? Бачили їх концерти...вони тримаються на людях з інших сіл...і будуть казати, що РБК щось зробив нормальне...просто позор. А ті, хто пишуть за ретро дискотеку на селі, що це ганьба, просто не були в цій атмосфері..люди танцюють, згадують молодість, відпочивають, спілкуються один з одним.....Чомусь Ніна Федорівна на кожне свято може щось цікаве організувати..РБК до неї ще рости і рости...ЯКЩО ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ НОРМАЛЬНЕ ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ МОЛОДІ, ТО НЕ ШУКАЙТЕ ВІЗМАЗКИ, А РОБІТЬ!!!!!!!

Для НАЗАРА

16:14 29.05.2018

Кому ганьба ?

Надія

17:10 29.05.2018

Зайдіть на сайт РБК та поцікавтесь що вони проводили, і хто на кого працює. Шкода що та "молодь" ні разу не була на їх концерті, та й на День вишиванки не прийшла (дійство було на вулиці ). Чому пишеш від "молоді" ? Не вся молодь підтримує твою думку!

Вікторія Ягодинець

12:19 04.06.2018

Згідно рішення Шацької районної ради приміщення РБК закрито на капітальний ремонт,тому проводити масові заходи там заборонено.
Тематичні заходи працівники РБК проводять по різних установах району."Молодь" чому ви підписанні анонімно,а не називаєте своє прізвище та ім'я?Бо бачу у вас дуже багато претензій до працівників РБК.
Перш ніж говорити,що робота в РБК не проводиться, потрібно хоча б відвідувати ці заходи.
Концерти працівники проводять своїми силами, а працівники сільських закладів беруть участь у районних фестивалях та конкурсах. І ще доречі якщо ви не в курсі працівники РБК постійно проводять виїзні концерти в селах району.
p/s. анонімно ми всі дуже мудрі...

16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин