Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фіналісти проекту - восьмикласники Шацької школи-гімназії
Фіналісти проекту - восьмикласники Шацької школи-гімназії

Учні Шацької школи-гімназії разом з поляками і білорусами стали фіналістами міжнародного проекту

19:00 23.05.2018
764

Учні ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» смт Шацьк стали фіналістами освітньої кампанії для шкіл в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Протягом березня-квітня 2018 року тривав прийом заявок у рамках освітньої кампанії для шкіл, що традиційно організовується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 з нагоди Дня Європейської співпраці.

Загальноосвітні, музичні та мистецькі школи з прикордонних областей Польщі, Білорусі та України мали змогу сформувати свої команди, виконати ряд творчих завдань, пройти рейтинговий відбір та опинитися у числі 24-х команд-переможців.

Оскільки 2018 рік оголошено Європейським роком культурної спадщини, цьогорічний освітній конкурс проходить під гаслом «Спадщина і ми!». Захід покликаний показати культурне різноманіття прикордонних регіонів, надихнути на нові ідеї у сфері захисту та популяризації спільної спадщини.

ОЗ НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк на конкурсі представляла команда «Діти України» з числа учнів 8-х класів: Москалюк Олександр, Гуж Дан, Турич Надія, Цюп’ях Софія на чолі з капітаном, класним керівником 8-А класу, соціальним педагогом школи - гімназії Ольгою Кропивник.

Учні підготували цікаву відеопрезентацію та виконали усі завдання, обравши своїм напрямком збереження культурної спадщини нашого регіону.

За інформацією з офіційного сайту Програми, дві школи з Волинської області увійшли до числа фіналістів освітньої кампанії: ОЗ НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк та гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського, м. Луцьк. А це означає, що команди - переможці будуть запрошені до участі у фіналі змагань, який відбудеться 20-23 вересня 2018 року у м. Львів.

Під час ігор, майстер-класів та інших видів діяльності учасники з трьох країн працюватимуть у змішаних транскордонних командах. Підлітки зможуть продемонструвати свою креативність, знання та навички, а також знайти нових друзів та одержати цікавий досвід роботи над спільним мистецьким проектом.

;
Загрузка...
Коментарі
16 серпня
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин