Чи потрібний військовий квиток чоловікам для отримання послуг у сервісних центрах МВС

17 Травня 2024, 19:22
Чи потрібний військові квитки чоловікам для отримання послуг у сервісних центрах МВС 1914
Чи потрібний військові квитки чоловікам для отримання послуг у сервісних центрах МВС

У Головному сервісному центрі МВС нагадали, які документи потрібні для обміну посвідчення водія та перереєстрації авто фізичних осіб.

«З 18 травня 2024 року набирає чинності закон про мобілізацію.  Аби уникнути поширення неправдивої інформації, пов’язаної з цим законом, повідомляємо, що сервісні центри МВС надаватимуть послуги у звичному режимі. Тобто пакет документів залишається незмінним», – йдеться в повідомленні МВС.

Також працівники міністерства внутрішніх справ зауважують, що під час звернення до сервісних центрів МВС чоловіки призовного віку отримуватимуть послуги без пред’явлення військово-облікового документа. 

Які документи необхідні для обміну посвідчення водія

При зверненні до сервісного центру МВС для обміну посвідчення водія необхідно подати пакет документів: паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), наявне посвідчення водія. 

Читайте також: Українці можуть замовити посвідчення водія з доставленням за кордон

Які документи необхідні для перереєстрації авто фізичних осіб 

Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу або оформлення договору купівлі-продажу до сервісного центру МВС слід подати документи:

  • паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; 
  • довіреність на іншу особу (за потреби). 

Для отримання послуг, необхідно здійснити попередній запис: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС. 

Нагадуємо, що оформлення договору купівлі-продажу також доступно онлайн у застосунку Дія. Обмін посвідчення водія – у Кабінеті водія та в Дії. 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті. 

Читайте також: У «Дії» з’явиться інтерактивна мапа укриттів: уряд ухвалив постанову

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024