Юні шачанки здобули призові місця на обласному конкурсі «Знай і люби свій край»

15 Травня 2024, 11:18
Юні шачанки здобули призові місця на обласному конкурсі «Знай і люби свій край» 337
Юні шачанки здобули призові місця на обласному конкурсі «Знай і люби свій край»

Гуртківці Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості стали переможцями обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». 

Про це Район.Шацьк повідомили у будинку дитячої та юнацької творчості.

Карина Бруско зайняла І місце у номінації «М’яка іграшка» за ляльку «Україночка». Анна Сидорук посіла II місце в номінації «Живопис» за малюнок «Гривастий красень». 

Анна Сидорук
Анна Сидорук

Карина Бруско
Карина Бруско

Дівчата, шацькі ліцеїстки, займаються в гуртках «Майстри-чарівники» та «Колібрі» під керівництвом Олени Козак.Понад 300 конкурсних робіт надійшло цьогоріч у Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Яскраві та різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання дитячі витвори мистецтва вражали своєю креативністю, оригінальністю, витонченістю та наділяли своєю цілющою позитивною енергетикою.

Журі відмітило високий рівень  в мистецькій творчості вихованців гуртків закладів освіти Володимирської, Горохівської, Ківерцівської, Ковельської, Луцької, Любешівської,  Маневицької,   Ратнівської,    Рожищенської,   Шацької територіальних  громад.

Виставка спрямована на збереження та підтримку культурної та історичної спадщини кожного куточка нашої Волині, надаючи молоді можливість розкривати свій потенціал та виявляти свою любов до рідного краю. 

«Щиро радіємо успіхам наших вихованок та бажаємо їм подальших досягнень у майбутньому», – кажуть в Будинку творчості.

Коментар
30/05/2024 Четвер
30.05.2024
29.05.2024