Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дитячі табори «Чайка» і «Супутник» обладнають пожежною сигналізацією

18:00 21.05.2018
798

В області тривають підготовчі роботи щодо створення належного рівня пожежної безпеки в оздоровчих таборах.

Про це інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, для літнього оздоровлення дітей у 2018 році на Волині визначено 11 закладів оздоровлення та відпочинку, де впродовж квітня працівники управління ДСНС України у Волинській області проводили відповідні перевірки.

Слід зазначити, що відповідне доручення дав голова облдержадміністрації Олександр Савченко ще в перші тижні своєї роботи на Волині. Адже, на переконання керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, гіркий досвід одеського оздоровчого табору «Вікторія» має стати прикладом й для інших.
«Здоров’я та безпека дитини – перед усім», – переконаний голова ОДА.

Тож за результатами перевірок керівникам об’єктів вручили приписи для усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, із визначенням конкретних заходів та термінів їх виконання. Наразі усунули майже 70% зауважень, а саме: приміщення дитячих таборів укомплектовують автоматичною пожежною сигналізацією, укладають договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту, здійснюють технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння тощо. Виправлення інших недоліків – у процесі виконання.

Зокрема, тривають роботи щодо дообладнання автоматичною пожежною сигналізацією таборів «Світязь» та «Супутник», що функціонують у Шацькому районі. А в таборі «Чайка» Шацького району тривають роботи із вогнезахисного обробляння дерев’яних елементів горища в будівлях спальних корпусів та їдальні.

«Вже з двадцять другого травня розпочнуться повторні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку щодо усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. Питання надзвичайно важливе. Тому заклади, які не виконують відповідних приписів, не отримають дозвільних документів на початок роботи», – повідомив повідомив начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук.

;
Загрузка...
Коментарі
16 серпня
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин