Відпочинок на Шацьких озерах: які документи повинні мати гості краю

11 Квітня 2024, 16:15
Відпочинок на Шацьких озерах: які документи повинні мати гості краю 2694
Відпочинок на Шацьких озерах: які документи повинні мати гості краю

У контрольованих прикордонних районах, гості в’їжджають перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Журналісти Район.Шацьк направили запит прикордонникам, аби дізнатися, чи необхідні спеціальні дозволи для відпочинку на Шацьких озерах, які розташовані в прикордонному контрольованому районі.

Прикордонникам не потрібна інформація, в тому числі персональні дані про гостей та відвідувачів баз відпочинку, для виконання покладених на 6 Волинський прикордонний загін функцій. Також прикордонники не направляли ніяких запитів щодо отримання такої інформації.

Читайте такожЖителям Мельників і Гаївки розповіли про нові правила перебування в прикордонній смузі

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим» спеціальні дозволи необхідні для перебування по на ділянці місцевості вздовж державного кордону 5 кілометрів, де встановлюється «прикордонна смуга» та де діють певні режимні обмеження. 

Однак, як зазначено у постанові, населені пункти й визначені органами місцевого самоврядування (за письмовим погодженням з органом Державної прикордонної служби України) місця масового відпочинку населення до прикордонної смуги не включаються, відповідно режимні обмеження визначені для прикордонної смуги там не діють. 

Читайте такожПравила перебування у прикордонній зоні на Волині: як отримати дозвіл

Крім того, не потрібні дозволи для руху автомобільним транспортом по дорогах загального користування державного значення, перелік яких визначено у Постанові Кабінету Міністрів України від 15.12.2023 № 1318 «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення». 

У контрольованих прикордонних районах (в межах Волинської області це – Камінь-Каширський, Ковельський та Володимирський райони) дозволи не потрібні – громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Читайте такожВ Україні розпочали видавати дозволи на перебування, проживання й пересування у прикордонній смузі

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром