Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Андрій Жипа - автор креативного резюме
Андрій Жипа - автор креативного резюме

Креативне резюме шачанина, або як зацікавити роботодавця

18:00 15.05.2018
2574

Уродженець Шацька Андрій Жипа написав креативне резюме для потенційних роботодавців.

Його він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Шачанин, який, до речі, має вищу освіту (навчався у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки) шукає роботу, але робить це у незвичний спосіб, написавши нестандартне резюме. Насичене гумором, воно водночас розкриває різноманітні таланти та харизму шачанина, який пише про себе: «Маю високі комунікативні навички, красноречіє та харизму на рівні Джорджа Карліна. Вмію домовлятися про що і з ким завгодно».

Тож як «розрекламував» себе Андрій, пропонуємо почитати у резюме.

«SOS! Атенсйон! Алярм!

Шановні парафіяни та прихожани моєї сторінки. Стаю на тєрністий путь пошуку нової толкової та експресивної роботи, і з достойною оплатою. Мрія, щоб яе роботка пов'язана з музикою, концертами. Це дійсно те, що я люблю і в чому шурупаю як ніхто інший. Але, в свою чергу, я відкритий для різних пропозицій.

Коротко про себе! Маю високі комунікативні навички, красноречіє та харизма на рівні Джорджа Карліна. Вмію домовлятися про що і з ким завгодно. Маю скіли управління та кооперування досить немалим колективом, яким управляв успішно не один рік. Руки та голова ростуть з виділеного їм сліпою біологією місця. Свого часу працював на будівництві, і далеко не принеси-подай. Магістр ордену Джедай по роботі з гіпсокартоном. Дуже добре та швидко вливаюся в колектив. Веселий, наполегливий, працьовитий.

Чому звертаюся сюди? Сайти з пошуку роботи пропонують іти барістою або офіціантом в Портер. Хвате, проходілі! Стабільність та розвиток - мій девіз. Маю бажання плідно вДжобувати як папа Карло та не нити. Також заробітна плата має бути стимулююча та достойна. Хто зробить репост чи запропонує щось цікаве - тому карма і спасенне маленьке кошенятко викинуте недобросовісними роботодавцями-капіталістами. Буду вельми вдєчний хто відзоветься!!!!»

Сподіваємося, таке неординарне резюме таки допоможе креативщику, який уміє працювати «як папа Карло та не нити» таки знайти достойну роботу у столиці.

;
Загрузка...
Коментарі

Кент

23:15 16.05.2018

Їдь в Польщу

парася

21:06 01.06.2018

вела тобі в лапи

24 вересня
Вчора
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин