Прикордонники не збиратимуть інформацію про відпочивальників Шацького краю

04 Квітня 2024, 20:16
Прикордонники не збиратимуть інформацію про відпочивальників Шацького краю 690
Прикордонники не збиратимуть інформацію про відпочивальників Шацького краю

Інформацію про гостей і відвідувачів баз відпочинку, що розташовані в межах контрольованих прикордонних районів, прикордонниками Волинського загону, в ході виконання покладених на них завдань, не збирають та не узагальнюють.

Про це інформують у пресслужбі Волинського прикордонного загону.

Внесені Урядом України зміни до Постанови КМУ № 1147 «Про прикордонний режим» передбачають введення обмежень щодо вільного в'їзду, перебування, проживання, провадження робіт й пересування осіб у прикордонній смузі (на ділянці місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону).

Читайте такожШацький край: коли треба буде туристам перепустки в прикордонну зону

Обмеження полягають у необхідності отримання дозволу особами, які планують перебувати в межах прикордонної смуги. Рішення про надання/відмову в наданні дозволу видаються Волинським прикордонним загоном не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення про надання/визнання недійсним дозволу та документів, що додаються до нього (перелік передбачений прийнятими змінами).

Про прийняте рішення прикордонний загін не пізніше наступного робочого дня повідомляє заявника з використанням офіційного каналу зв’язку, зазначеного у зверненні.

До прикордонної смуги не включаються населені пункти та місця масового відпочинку населення, які визначені органами місцевого самоврядування. Тому режимні обмеження для прикордонної смуги там не діють. 

Читайте такожЖителям Мельників і Гаївки розповіли про нові правила перебування в прикордонній смузі

А інформація про гостей і відвідувачів баз відпочинку, в тому числі й тих, що розташовані в межах контрольованих прикордонних районів, прикордонниками Волинського загону, в ході виконання покладених на них завдань, не збирається та не узагальнюється.

Нині прикордонники активно проводять інформаційну і роз’яснювальну роботу з цього питання з мешканцями прикордонних населених пунктів, представниками підприємств, установ та організацій.

Прикордонники закликають громадян, які планують перебувати у межах прикордонної смуги Волинської області, не зволікати з отриманням дозволів та направляти звернення до Волинського прикордонного загону.

Читайте такожПравила перебування у прикордонній зоні на Волині: як отримати дозвіл

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром