Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Діти прибирають після дорослих: з берегів озер вивезли 25 мішків відходів

20:25 11.05.2018
544

Учні Шацької школи-гімназії спільно з працівниками Шацького націнального природного парку організували акцію прибирання берегів озер.

Сьогодні, 11 травня, завдяки зусиллям учнів 8-В класу, під керівництвом заступника з виховної роботи ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» смт Шацьк Олени Голядинець та працівників рекреаційного відділу Шацького НПП береги ще двох озер – Великого Чорного та Люцимера – стали чистішими – інформують у прес-службі Шацького НПП.

Очищення прибережних смуг водойм – це свого роду виховний захід для молодого покоління про недопущення засмічення довкілля. Адже чистота - це запорука здорової екології нашого поозер’я.

Здавалось, що більшість місцевого населення цінує ті природні багатства, які нас оточують. Однак, зібране сміття, а це понад 25 мішків, свідчить про те, що ще не у кожного в свідомості відклались загальнолюдські моральні засади, що спонукають людей берегти та цінувати оточуюче нас природне середовище.

Пам’ятаймо, що непотріб після нас прибирали діти, тож цінуймо їхню працю! Сміття не на вулицях, не в лісах, не на берегах озер – сміття в головах людей, яким вони бездумно забруднюють Землю, від чого вона вже захлинається!


;
Загрузка...
Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин