Веслувальники з Шацька здобули головні призи Кубку України у Дніпрі

07 Травня 2018, 16:00
Дмитро Озимок із Шацька - призер Кубку України 2848
Дмитро Озимок із Шацька - призер Кубку України

В місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

У змаганнях взяли участь і впевнено здобули головні призи колишні вихованці Шацької дитячо-юнацької спортивної школи, а зараз студенти  Львівського державного училища фізичної культури Дмитро Озимок та Валерія Терета.

Дмитро Озимок виборов І місце у каное-одиночці на дистанціях 200 і 500 м та у каное-двійці (200 м). ІІ місце спортсмен завоював у каное-двійці на дистанції 500 м.

Валерія Терета здобула перемогу (І місце) у каное-двійці на 200 м та стала другою у каное-одиночці (200 і 500 м) та каное-двійці (500 м).

На відео – останній день змагань у Дніпрі: фінальні переможні запливи шацьких веслувальників та церемонія нагородження.