Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязь: шкільна агітбригада бореться з глобальною проблемою молоді

11:35 06.05.2018
826

Багато хто вважає: якщо ще з дитинства звикнути робити щось, то він буде виконувати це постійно і від цього залежатиме його майбутнє життя. Учні 8 – А класу ЗОШ І-ІІІ ст. села Світязь пропагували здоровий спосіб життя. Шкільна новостворена агітбригада «Циферблат здоров’я» закликала учнів виробити звичку щодо здорового способу життя.

Життя людини – найвища цінність. Прожити його дано лише один раз. Здоров'я нації - суттєвий показник суспільного та економічного розвитку держави. Здоров'я дітей - її майбутнє. Адже близько 75% хвороб у дорослому віці є наслідком умов та способу життя в дитинстві та юності, тому найбільша відповідальність за своє життя лежить на нас.

Людина могла б жити значно довше, якби не її недбале поводження з власним організмом. Потрібні ґрунтовні знання, велике бажання та сила волі, щоб бути і залишатися здоровим. Проблема здорового способу життя молоді набула такої актуальності, що сьогодні ми говоримо про неї, як про глобальну загрозу всієї нації. Для вирішення її, насамперед, слід усвідомити для кожного з нас значущість самого поняття «здоровий спосіб життя» і розуміти, що все в наших руках. Саме такими гаслами керувались учасники агітбригади, готуючись до виступу.


Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин