Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школярі Шацького району змагалися в легкоатлетичному кросі

21:20 28.04.2018
662

На стадіоні смт Шацьк пройшли районні змагання з легкоатлетичного кросу, у якому взяли участь 13 команд закладів загальної середньої освіти. ЗОШ І-ІІ ст.с.Пехи, ЗОШ І-ІІ ст.с.Пулемець та ЗОШ І-ІІ ст.с.Положево не виставили команд.
Програма змагань включала біг 500м та біг 1000м. Учасники були поділені на старшу та молодшу групи – йдеться на сторінці відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА у Facebook.

Отже, у загальному заліку місця зайняли:

Серед шкіл І-ІІІ ступенів:
І. НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк";
ІІ. ЗОШ І-ІІІ ст. с.Світязь;
ІІІ. НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дит.садок" с.Мельники.

Серед шкіл І-ІІ ступенів:

І. ЗОШ І-ІІ ст.с.Підманове;
ІІ. ЗОШ І-ІІ ст.с.Острів'я;
ІІІ. ЗОШ І-ІІ ст.с.Смоляри-Світязькі.

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА були нагороджені учні за особисті досягнення.

Юнаки молодшої групи біг 500м.
І місце Олійник Роман (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ місце Яковініч Богдан (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дит.садок" с.Мельники)
ІІІ Гацюк Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Пульмо)

Юнаки молодшої групи 1000 м.
І місце Лопухович Богдан (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ місце Забродоцький Павло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дит.садок" с.Мельники)
ІІІ місце Мазурок Віталій (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Пульмо).

Дівчата молодшої групи 500м.
І Клекоцюк Софія (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Світязь)
ІІ Денисовець Ольга (ЗОШ І-ІІ ст.с.Підманове)
ІІІ Балюк Оксана (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")

Дівчата молодшої групи 1000м.
І Цюп'ях Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ Чикета Марія (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Піща)
ІІІ Лукашук Стефанія (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Світязь)

Юнаки старшої групи
І Данилюк Андрій (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ Трухонь Ілля (ЗОШ І-ІІІ ст.с. Піща)
ІІІ Ващук Степан (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дит.садок" с.Мельники)

Юнаки старшої групи 1000м.
І Смоляр Назарій (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ Никонюк Ярослав (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Пульмо)
ІІІ Хомич Вадим (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Світязь)

Дівчата старшої групи 500м.
І Гринюк Ангеліна (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Світязь)
ІІ Занюк Анастасія (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Пульмо)
ІІІ Смоляр Діана (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")

Дівчата старшої групи 1000 м.
І Терета Любов (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт.Шацьк")
ІІ Турич Тетяна (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Світязь)
ІІІ Жучик Катерина (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Піща).

;
Загрузка...
Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин