Як зрозуміти, що у вашої дитини пульпіт – 5 основних ознак

29 Листопада 2023, 10:15
Як зрозуміти, що у вашої дитини пульпіт – 5 основних ознак Реклама 294
Як зрозуміти, що у вашої дитини пульпіт – 5 основних ознак

Гострий біль у зубах – це випробування, яке не під силу пройти дорослим, що вже казати про дітей. Він не дає зосередитись ні на хвилину і постійно нагадує про себе. Найчастіше біль говорить про появу захворювань зубів. І якщо карієс більш звичний для нас, то пульпіт у дітей потребує негайного втручання стоматолога. 

Звернутися до кваліфікованого дитячого стоматолога ви можете у медичному центрі Oxford Medical, який має все необхідне обладнання та працює щодня з ранку до вечора. При цьому важливо визначити пульпіт у малюка на ранній стадії, щоб вчасно звернутися до лікаря стоматолога.

Читайте такожЗа що доведеться платити пацієнту у стоматолога, а які послуги є безоплатними

Симптоми пульпіту у дитини

Основним симптомом цього захворювання є зубний біль. Він може бути тупим або гострим, а також періодично з'являтися або бути постійним. У деяких випадках біль може охоплювати здорові зуби, тому точно визначити уражену область зможе тільки лікар. Також пульпіт молочних зубів може виявлятися за деякими симптомами:

  • опухлі ясна навколо ураженого зуба;

  • різкий біль після вживання холодної чи гарячої їжі та напоїв;

  • запах із рота;

  • дискомфорт при натисканні на ясна або зуб;

  • примхливість дитини та загальна слабкість.

Всі ці симптоми можуть бути ознаками підвищеної чутливості зубів або карієсу, тому важливо відразу показати дитину стоматологу для діагностики захворювання. Що стосується додаткових ознак пульпіту, це може бути підвищення температури та збільшення лімфовузлів у шийному відділі.

Причини розвитку пульпіту у дітей

Основною причиною розвитку цього захворювання є занедбаний карієс, який поширюється на дентин. Згодом карієс знищує верхні шари зуба і доходить до м'яких тканин. Також причинами розвитку пульпіту (досить рідкісними) можуть бути відколи зубів або гіпоплазія.

Читайте такожНе бояться, поки не почують про страх: знана лікарка розповіла, як привести дитину до стоматолога

Для запобігання розвитку зубних захворювань у дітей важливо проводити регулярні огляди, а також дотримуватись рекомендацій лікарів. У медичному центрі Oxford Medical працюють найкращі дитячі стоматологи, які мають не тільки високу кваліфікацію, але й зроблять все швидко та безболісно для дитини.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром