Як користуватися кредитом без проблем

17 Листопада 2023, 14:57
Як користуватися кредитом без проблем Реклама 415
Як користуватися кредитом без проблем

Банківські кредити – корисний інструмент, який робить доступними різноманітні покупки в тому випадку, коли власних заощаджень не вистачає. Для багатьох українців готівковий кредит став справжнім порятунком у ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. Однак, безвідповідальне ставлення до кредитних коштів може мати досить неприємні наслідки. Щоб такого не трапилося, варто слідувати порадам від експертів з IdeaBank

Вибір фінансової установи

Перш за все, необхідно правильно вибрати фінансову організацію, яка надасть позику. Кожна з них пропонує різні умови, тому перший ліпший банк, який потрапив на очі не підходить. Особливу увагу необхідно приділити:

  • відсотковій ставці;  

  • термінам кредитування;

  • штрафам за невчасні виплати;

  • необхідності страхування;

  • способам повернення коштів.

Яскрава реклама – не показник надійності. Справжні умови надання позики можуть бути досить жорсткими, тому не зайвим буде почитати відгуки про обрану фінансову установу.

Проте, деякі клієнти отримують негативний досвід лише через власну необачність. Спеціалісти називають оптимальними умови, при яких сума щомісячних виплат за кредитом не перевищує 30% від доходу родини.

Необхідно пам’ятати про форс-мажорні обставини. Наприклад, можливу нагальну потребу у платному лікуванні. Досвід свідчить, що на вибір банку та підрахунок власних фінансових можливостей зазвичай потрібно не  надто багато часу. Тому краще витратити ці кілька годин, ніж потім шкодувати.

Відповідальне ставлення до взятих зобов’язань

Клієнт має вносити регулярну (щомісячну) оплату по кредиту. Краще робити це не день у день, а заздалегідь, на 5-7 днів раніше граничного терміну. Таким чином можна перестрахуватися від нарахування відсотків за несвоєчасну сплату, адже на зарахування грошей може піти кілька днів. Нагадування у календарі смартфона допоможе не пропустити термін сплати.

Відповідальність треба проявляти ще на стадії оформлення позики. По-перше, необхідно уважно прочитати договір. По-друге, не варто підписувати його, якщо бодай один з пунктів незрозумілий. Краще отримати додаткову консультацію з цього питання.

Якщо повна сума кредиту повернута, треба не забути закрити його. Таким чином можна покращити свою кредитну історію та в майбутньому уникнути ускладнень при отриманні наступних позик.

Гнучкі умови кредитування пропонує IdeaBank. За допомогою форми на сайті можна подати заявку, яка буде розглянута всього за хвилину. Для отримання коштів потрібен мінімальний пакет документів, а гроші можна буде отримати в найближчому відділенні банку.  

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром