Служба зайнятості допомагає Збройним силам знайти працівників на вакантні посади

03 Листопада 2023, 12:17
Служба зайнятості допомагає Збройним силам знайти працівників на вакантні посади 369
Служба зайнятості допомагає Збройним силам знайти працівників на вакантні посади

Представники 100-ї бригади просять керівників служби зайнятості допомогти знайти програмістів, інженерів радіоелектроніки, майстрів з ремонту техніки та інших.

Про це інформують у Шацькому відділі служби зайнятості, – пише Район.Шацьк.

Питання оборони українських рубежів залишається пріоритетом над усе, тому служба зайнятості завжди готова допомогти, співпрацюючи з окремими підрозділами Збройних сил України.

Так, днями до директора Волинського ОЦЗ звернулися представники 100-ї окремої бригади територіальної оборони (100 ОБрТрО) – кадрованого формування Сил територіальної оборони України у Волинській області. Просять допомогти з укомплектуванням вакансій. Тому, 2 листопада, сторони провели спільну зустріч у відеоселекторному режимі з рекрутерами служби зайнятості, які працюють у філіях, управліннях та відділах ОЦЗ.

Читайте такожВимушені переселенці зможуть навчатися за державні кошти

Що ж до вакансій, то шукають: програмістів, інженерів радіоелектроніки, майстрів з ремонту побутової техніки та радіотелевізійної апаратури. Тобто фахівців, які вже мають певний досвід у цих сферах і легко зможуть навчитися нового і стати частиною команди.

 «Цінуємо людей, які знають свою справу і готові вчитися. Від цього залежить багато», – підкреслив підполковник 100-ї бригади Андрій Семенюк, говорячи про кандидатів.

Варто зазначити, що дислокація підрозділу майбутніх військовослужбовців буде у межах 30-км зони від «переднього краю». Однак і будуть виїзди на завдання. Щодо побутових умов, то приміщення, в яких працюватимуть військові, будуть максимально захищені й з належним побутовим забезпеченням.

Читайте такожБезробітним у Шацьку пропонують службу за контрактом

Заробітна плата військовослужбовців в середньому – від 50 000 грн. Є відпустка 30 днів на рік, яку можна розділити на дві або три рівні частини.

Окрім того, розпочинається укомплектування ремонтної роти. Там будуть лагодити автомобілі й працюватимуть безпосередньо в тилу – без виїзду в зону бойових дій. Тут допустимий віковий діапазон добровольців і за п’ятдесят років, на противагу попереднім вакансіям. Однак в обох випадках – це несення служби в Збройних силах України за контрактом, або мобілізацією – залежить від конкретної особи.

Для того, аби дізнатися більш детальну інформацію щодо конкретної вакансії, телефонуйте (безплатно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів): 044 244 94 76.

Також працює гаряча лінія Волинського ОЦЗ: 

  • 066 353 74 95, 
  • 068 063 42 15.

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024