Петиція про присвоєння Героя України воїну Денису Задерею з Прип'яті набрала необхідну кількість підписів

25 Вересня 2023, 16:25
Денис Задерей 1318
Денис Задерей

Електронна петиція до президента України Володимира Зеленського щодо надання загиблому на війні бійцю Денису Задерею з села Прип’ять Шацької громади посмертно звання Героя України набрала необхідних 25 тисяч голосів.

Петиція опублікована на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Читайте такожНа сайті Президента зареєстровано петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) воїну з Шацької громади

«Денис з дитинства мріяв бути військовим, прийомні батьки не перешкоджали йому, а навпаки, усіляко допомагали досягти мети. Навчався в Одеському військово-морському ліцеї, згодом – у військовій академії міста (спеціалізація «Морська піхота»). У 2022 році Денис перервав навчання і як справжній військовий і патріот пішов боронити нашу країну в найгарячіших точках. Згодом повернувся та закінчив навчання в академії. 

Незважаючи на важку травму ноги і довготривале лікування, 21 лютого 2023 року Денис отримав свої омріяні зірочки та заповітне військове звання «Лейтенант».
Цього ж дня його призначили командиром десантно-штурмового взводу та відправили до Польщі, де він зі своїми побратимами удосконалював свої навички. Повернувшись до України, він старанно виконував свої завдання, був дуже відповідальним та розумним, за що його і було підвищено до посади командира роти. Згодом їх новостворений 505 окремий батальйон морської піхоти 37 окремої бригади морської піхоти вирушив на Донецький напрямок.

5 червня цього року Денис загинув, прийнявши свій останній бій на Донеччині (село Новодонецьке)» – наголошує авторка звернення Вероніка Ніколенко.

Петицію було оприлюднено на сайті 18 липня цього року. Підписи вдалося зібрати за два місяці. На сьогодні статус електронної петиції – «На розгляді».

Згідно із чинним законодавством, президент зобов’язаний розглянути документ і дати відповідь протягом 10 днів.

Читайте також:

На війні загинув 21-річний Денис Задерей із Шацької громади

Воїн з Прип'яті загинув, не встигнувши зробити пропозицію коханій

В Прип'яті провели в останню путь 21-річного воїна, який загинув, захищаючи Україну

 

 

Коментар
11/12/2023 Неділя
10.12.2023
09.12.2023