Добровольці з Шацької громади ремонтували автівки захисників в гарячих точках країни

05 Серпня 2023, 14:10
Добровольці з Шацької громади ремонтували автівки захисників в гарячих точках країни 2000
Добровольці з Шацької громади ремонтували автівки захисників в гарячих точках країни

На підмогу Ковельському батальйону Волинської бригади тероборони на схід України прибув трудовий десант з добровольчого формування Шацької територіальної громади.

Про це інформують у 100 Окремій Бригаді Територіальної оборони.

Фермер і різьбяр по дереву Володимир Ключук, староста Грабівського старостинства Шацької селищної ради Олександр Цвид та підприємець-перевізник Володимир Шум на 10 днів відклали свої справи (а декому й відпустку довелося брати!), прибули у прифронтову зону… і взялися за ремонт автівок ковельських тероборонівців.
 
Адже на війні автівки ламаються разів у 150 частіше, ніж у звичайному житті – даються взнаки фронтові дороги та експлуатація техніки в умовах постійних обстрілів
«Жоден з нас не є професійним автослюсарем. Але кожному довелося поїздити на вантажівках – тож уявлення про цю справу маємо. Те що вміємо, те що можемо – робимо», – розповідає Володимир Шум.

Читайте також: Підрозділ, у якому служить воїн із Шацька, просить допомогти зібрати кошти на дрони

На знак подяки члени Шацької ДФТГ одержали відзнаки від командира Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони, підполковника Івана Кучейника.

«Це ще один яскравий приклад дієвості ДФТГ у Ковельському районі. Добровольчі формування працюють у нас аж ніяк не на папері. Вони постійно навчаються, тренуються, активно долучаються до допомоги нашому батальйону і нашій бригаді. З таким резервом на Волині нам тут, за понад тисячу кілометрів від рідних домівок, ніякий ворог не страшний!» – каже підполковник.

Читайте також: Військовий медик з Шацької громади бореться за життя побратимів-захисників

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром