Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязь: для п'ятикласників школи провели правовий урок

13:40 20.03.2018
1001

Учнів 5 класу Світязької школи ознайомили з правами дітей та поінформували про безоплатну правову допомогу.

19 березня 2018 року головним спеціалістом Шацького бюро правової допомоги Оленою Наумич було проведено правовий урок серед учнів 5-х класів Світязької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Метою цього уроку було підвищення рівня правової культури дітей, а також поінформованості школярів щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Олена Наумич ознайомила школярів з основними завданнями та цілями безоплатної правової допомоги, видами правових послуг, які надає Шацьке бюро правової допомоги, окреслила поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також зазначила категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно із ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”. А також роз’яснила учням, що кожна дитина від народження має природні права. Усі вони закріплені в Конвенції про права дитини, яка прийнята міжнародним товариством. У Конвенції йдеться, що першим і головним правом людини є її право на життя, право на власну гідність та волю. Людина має право вільно обирати: де вчитися, де працювати, має право на приватну власність і таємницю приватного життя. Олена Наумич підсумувала, що держава та закони мають охороняти права людини.

Під час заходу були поширені інформаційні матеріали з питань захисту прав дитини, про безоплатну правову допомогу, буклети «Я МАЮ ПРАВО!».

За безоплатною правовою допомогою та юридичними консультаціями звертайтеся в Шацьке бюро правової допомоги, вул. 50 років Перемоги 1 , тел. (03355) 2-08-47.

Загрузка...
Коментарі
16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин