Спортсменка, яка мешкала в Шацьку, здобула на Паралімпіаді перше «золото»

18 Березня 2018, 12:30
Для лижниці та біатлоністки це вже не перша Паралімпіада, проте здобути золоту медаль вдалось лише цього року 2429

В останній день Паралімпіади-2018 у південнокорейському Пхьончхані спортсменка з Ковеля та колишня жителька Шацька Юлія Батенкова-Бауман виборола в змішаній естафеті лижної гонки золоту медаль. Для збірної України це перша золота медаль в цій дисципліні.

Про це повідомив в.о. начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «ІнваСпорт» Віктор Галан-Влащук.

Для волинської лижниці та біатлоністки це вже не перша Паралімпіада, проте здобути золоту медаль вдалось лише цього року: раніше вона мала 13 срібних та бронзових нагород.

Для вихованки «Інваспорту» цьогорічні змагання видались напрочуд непростими, адже медалі передували 5 стартів, які виявились для Юлії Батенкової-Бауман провальними, через хворобу, яку вона перенесла напередодні.

Проте останнього дня змагань українці у складі Юрія Уткіна, Людмили Ляшенко, Юлії Батенкової-Бауман та Оксани Шишкової виграли змішану лижну естафету з часом 24:31,9 хв. Срібний комплект нагород в активі Канади, Німеччина стала 3-ю.

Джерело: Волинські новини