Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязьким школярам показали роботу банку зсередини

15:10 13.03.2018
730

У перший день Всесвітнього тижня грошей, який Україна відзначає уже п’ятий рік поспіль, учні СвітязькоЇ школи побували на екскурсії у районному відділенні ПАТ КБ «ПриватБанк».

Про це у групі «Мій Шацьк» у Facebook написала Марія Терета.

Діти познайомилися з роботою та структурою відділення зсередини, дізналися про основні банківські професії і обов’язки працівників банку. Також працівники банківської установи презентували гостям головний продукт - банківську карту. Дуже сподобалось школярам саме те,що вони уже можуть стати повноцінними клієнтами і вільно користуватися усім спектром послуг, оформивши карту Юніора.

Але найбільше зацікавили учнів практичні роботи біля терміналу самообслуговування, а також навики і знання, які вони здобули біля каси( як працює касове обладнання, а також основні ознаки платіжності банкнот). Наприкінці заходу школярі переглянули екскурсію до Головного офісу ПриватБанку «Дельта», що знаходиться в м. Дніпро і отримали сертифікати участі.

Керівниця відділення Юлія Вишнева розповідає, що діти - це і їхні майбутні клієнти, і колеги. Дуже важливо навчити дитину змалку фінансової грамотності, адже це запорука їх успішності в подальшому житті. ПриватБанк на постійній основі проводить різноманітні навчальні заходи для юніорів і це не лише екскурсії до відділень. Сюди відносяться і уроки фінансової грамотності, бізнес-школа, олімпіада «Фінансовий геній»,а також у обласному центрі в місті Луцьку можна безкоштовно відвідати квест-кімнату «Загублені в банку» і закріпити отримані знання. Тому вона запросила усіх бажаючих відвідати такі заходи і отримати масу цікавих вражень і навичок.


;
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин