Мисливські собаки з Шаччини взяли участь в обласній виставці

25 Травня 2023, 12:45
Мисливські собаки з Шаччини взяли участь в обласній виставці 731
Мисливські собаки з Шаччини взяли участь в обласній виставці

В рамках популяризації мисливського собаківництва під егідою Волинського обласного відокремленого підрозділу «Федерація мисливського собаківництва України»  відбулася Волинська обласна виставка собак мисливських порід.

Про це інформують у пресслужбі Шацького лісового коледжу.

 На виставці представили собак порід: гончаки, лайки, лягаві та норові.

У кінологічному заході взяли участь група представників громадської організації «Волинський клуб собаківництва», голова Ігор Жмурко, разом зі своїми улюбленцями.

Читайте також: Покусала собака: чому шачани вигулюють без намордників домашніх улюбленців

Виставки є племінним кінологічним заходом, що проводяться з метою визначення якості й оцінки поголів’я мисливських собак, показ, виявлення і відбір кращих племінних плідників, показ досягнень і пропаганда мисливського собаківництва, а також обмін досвідом роботи в мисливському собаківництві серед державних, громадських мисливських організацій, розплідників і клубів та собаківників аматорів.

Проведення таких заходів сприяють веденню племінної діяльності в мисливському собаківництві, дозволяють після експертної оцінки отримувати допуск до розведення.

Читайте також: Студентам Шацького коледжу провели відкритий урок «Захисту України»

Представлені на виставці представники порід членів «Волинського клубу собаківництва» здобули відповідні титули та нагороджені дипломами та свідоцтвами.

Курцхаар на кличку Malomkozi Wulf (власник Ірина Жмурко) здобув титул «Кращий представник породи», а також представники породи німецького мисливського тер’єра: Schwarze Rand Fresh (Ігор Жмурко) отримав оцінку відмінно та І місце по рингу в молодшій групі серед псів, а Schwarze Rand Freya (Ірина Гуж) отримала оцінку «дуже добре» та зайняла ІІ місце в молодшій групі серед «дівчаток».

Вітаємо переможців та висловлюємо щирі слова вдячності організаторам заходу та всім учасникам, а також дякуємо нашим Збройним Силам України, завдяки яким під мирним небом відбуваються відповідні заходи. Бажаємо всім нам найближчої Перемоги!

Читайте також: На Шаччині випробовували мисливських собак у ловлі вольєрного кабана

Коментар
10/06/2023 П'ятниця
09.06.2023
08.06.2023