Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязь перед вибором: куди і чим вивозити сміття від населення

10:20 11.03.2018
692

Депутати Світязької сільської ради обговорили механізми вивезення сміття від населення силами комунального підприємства з Шацька.

Нагадаємо, 5 березня під головуванням Миколи Цвида, Світязького сільського голови, відбулася чергова сесія Світязької сільської ради. Участь у засіданні взяли Василь Голядинець, голова Шацької районної держадміністрації, та Іван Коваль, директор Шацького комунального підприємства «Будинкоуправління».

На сесії виступив Іван Коваль, директор Шацького КП «Будинкоуправління», який озвучив проблему, пов’язану з вивезенням відходів на Шацький полігон ТПВ. Полігон переповнений, максимум, що може вмістити, - це 1 тис. м. куб. сміття (щоб орієнтуватися – це об’єм відходів з урочища Гряда за літо).

Найближчим часом можливий початок будівництва нового полігону. Що стосується Світязя, то комунальники не зможуть працювати з сільською радою так, як минулого року, оскільки підприємство має від самовивозу великі збитки. Світязяни повинні подумати про приєднання до Шацької ОТГ або ж передбачити кошти на вивезення відходів транспортом комунгоспу. Чи навіть почати будувати власний полігон.

Якщо буде прийняте рішення про приєднання до Шацької ОТГ, проблема відпаде сама по собі, оскільки в Шацьку є багато техніки, в тому числі з Європи, напрацьований графік вивезення сміття, відходи забираються від людей чи в пакетах з логотипом підприємства, чи з контейнерів згідно з укладеними договорами. Спершу жителів селища було важко привчити до правильного поводження з відходами, проте зараз проблем немає.

Депутати Світязької сільської ради зацікавилися пропозицією комунальника і вже на сесії обговорили механізми вивезення сміття силами підприємства з Шацька.

Читайте також: Микола Цвид: «В питанні надання світязянам земельних ділянок за межами населеного пункту ми пройшли всі кола пекла»

;
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин