Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Єврокомісія розгляне заявку на проект каналізування Світязя

15:00 07.02.2018
789

На нараді з екологічних питань, яка відбулася в Шацьку 31 січня, говорили про реалізацію проекту в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».

З цього питання інформував учасників наради Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА. З його слів, на сьогодні в районі каналізовано селище Шацьк (частково), урочища Гряда, Гушове, пансіонат «Шацькі озера». Першочергового каналізування потребують села Світязь і Мельники, де заклади відпочинку розташовані в безпосередній близькості до озер.

-Завдяки підтримці Волинської облдержадміністрації на території району починає реалізовуватися великий інфраструктурний проект «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь». Його впровадження передбачає декілька заходів. Серед них – будівництво каналізаційних очисних споруд і системи каналізації в смт Шацьк з підключенням села Гаївка, де розміщений санаторій «Лісова пісня», частини села Мельники (урочище Ляпове), та західної частини смт Шацьк (новий житловий квартал біля озера Світязь). Також у рамках проекту планують каналізувати села Світязь і Пульмо (квартали, що прилягають до озера) та побудувати там очисні споруди, - зазначив Віктор Павлович.

Цей проект передбачає фінансування в 6,4 млн. євро. Вся необхідна документація в 2017 році була подана, на її розробку були залучені кошти сільських рад, обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та обласного бюджету.

Крім того, була проведена комплексна експертиза.

Повна форма заявки і всі необхідні документи знаходяться зараз у Брюсселі, на розгляді Єврокомісії.

Читайте також:

Курорт Шацьк, полігон ТПВ та велосипедні доріжки, що ведуть до Польщі, - про що говорили на нараді з екологічних питань

Новий полігон чи сортувальна станція - учасники наради вирішували, як у Шацьку боротимуться зі сміттям

;
Загрузка...
Коментарі
16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин